Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 122
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3420005
13214
504
Antique
Mellény. Alföld vagy Erdély, sérüléssel, 47x42 cm 3423537
13215
504
Antique
Gazdag intarziás keleti sakk és ostábla, gyöngyház részekkel, kopással, 40x40 cm 3421630
13216
504
30000
Antique
Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!! 3423414
13217
504
Antique
cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle távcső, bőr tokjában, kopással, 13x11 cm 3423188
13218
504
Antique
Kasmír kendő. Észak-India, cca 20. sz eleje, javítással, cca 98x98 cm 3422917
13219
504
Antique
Bella-Rekord 5712W rádió. Loewe-Opta gyár, Németország, 1960/61, kis kopással, 25x40 cm 2965932
13220
504
Antique
Japán gyöngyház berakásos kép falidísz, jelzés nélkül, szép állapotban, kopással, 35x25 cm 3337923
13221
504
22000
Antique
Gyöngyház díszítésű régi fotóalbum. Bőrkötésű, rézkapcsos album vizitkártyák számára, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán mozaikszerű gyöngyház díszítéssel. Kopottas borítással, helyenként sérült lapokkal, hiányos kapoccsal, egy gyöngyház elem hiánnyal, 23,5x15,5x6 cm. Mutatós, egyedi darab! 3358867
13222
504
Antique
Rózsás kínáló. Jelzett alpakka AS jelzéssel, áttört. 24x9 cm 3232414
13223
504
Antique
Rusói István Karcag, kerámia fali dísz bronz keretben, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 14x19 cm 3401658
13225
504
Antique
Szecessziós ezüstözött réz gyufatartó, jelzett, kopással, 10x8 cm 3183835
13226
504
Antique
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft