Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 37

Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája
18197.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Heim, Ernst: Was der Violinspieler wissen muß. Ein Handbuch für junge Geiger. Berlin, 1922, Alberti Verlag, 89+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, az utolsó lapon hibajavító-folttal.
18198.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Molnár Antal: Rövid, népszerű zeneesztétika a nagyközönség számára. Bp., 1940, Széchenyi Irodalmi és Művészeti R.T., 141 p. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18199.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18200.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900-1920 22 db régi külföldi (olasz, francia, stb.) kotta, vegyes állapotban, közte sérültek
18201.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18202.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gunda Béla (szerk.): Emlékkönyv Kodály Zoltán hatvanadik születésnapjára. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18204.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18205.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Beatles dalszövegek gyűjteménye, angol nyelven, egészvászon-kötésben, VI+80 p.
18206.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18207.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Régi xilofon ütővel 27 cm
18209.

Régi xilofon ütővel 27 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Schubert, Franz: - - dalai énekhangra zongorakisérettel. I-II. kötet. [Egybekötve]. Átnézte: Szabados Béla. Bp., [1921-1923], Rozsnyai Károly, 123+(1) p.; 121+(1) p. Félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapokkal.
18210.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft