https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 100

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Afrikai ghánai festett fa sárkányember szobor 42 cm
1
13374.

Afrikai ghánai festett fa sárkányember szobor 42 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm
1
13375.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm
1
13376.

Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, 29x21 cm
1
13377.

Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, 29x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
1
13378.

Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued.
1
13379.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm
1
13380.

Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm
1
13381.

1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm
1
13382.

Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Síva isten bronz szobra. / Bronze statue of Shiva. 19 cm
1
13383.

Síva isten bronz szobra. / Bronze statue of Shiva. 19 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Shiva és Parvati. Keleti bronz szobor. 15x19 cm
1
13384.

Shiva és Parvati. Keleti bronz szobor. 15x19 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kligl Sándor (1945-): Bika. Fém szobor, márvány talpazaton, jelzett, m: 12 cm
1
13385.

Kligl Sándor (1945-): Bika. Fém szobor, márvány talpazaton, jelzett, m: 12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz