Órák Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3387283
13525
500
Watches
Seiko női karóra, szíj nélkül, kvarc, napkijelzéssel, karcos, d: 22 mm 3335077
13526
500
24000
Watches
Bering női karóra, kerámia, gyémánt menet, jó állapotban d: 25 mm 3129976
13527
500
Watches
Dauphine Lip Made mechanikus zsebóra, sérült tokkal ,működik, erős kopásokkal, számlap d: 40 mm 3057651
13528
500
Watches
PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 31 mm bőr szíjjal működő jó állapotban 3336406
13529
500
Watches
Apáca zsebóra, nem működik, sérült számlappal, d: 3 cm 3057654
13530
500
Watches
PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 34 mm bőr szíjjal működő jó állapotban 3057632
13531
500
4200
Watches
Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal 3057667
13532
500
36000
Watches
Automata Swatch karóra. fém tokkal, jelzett fém szíjjal, elindul, de tisztításra szoruló szerkezettel d: 42 mm 3124171
13533
500
60000
Watches
Stopper, kronográf, kézi felhúzós, szépem működik. 51 mm 3322270
13534
500
17000
Watches
Vidar ezüst (Ag) zsebóra. Jelzett, szép számlap, nem működik. d: 50 mm 3319377
13535
500
Watches
Ezüst (Ag) zsebóra jelzett, javításra szorul 48 mm 3130086
13536
500
50000
Watches
Ezüst (Ag) Obrey óra, jelzett, mechanikus, működik, d: 3,2 cm, bruttó: 36,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft