Órák Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3407349
13477
500
Watches
London Clock Company asztali szkeleton óra, leírással, m: 15 cm 3409064
13478
500
28000
Watches
Art nouveau falióra, felesütős, fózolt üveggel, kulccsal, súlyok nélkül, 65x25 cm 3407242
13479
500
Watches
Helvetia karóra. Kvarc szerkezettel, bőr szíjjal 35 mm Új állapotban, eredeti dobozában 3405014
13480
500
150000
Watches
Doxa arany (Au) karóra, 14k, jelzett, működik, szervizelést igényelhet, d: 32 mm
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
3409158
13481
500
Watches
Mauthe német kandallóóra, kulccsal, ingával, kopással, 52x15x22 cm 3409910
13482
500
120000
Watches
International Watch Company IWC Shaffhausen ezüst tokos zsebóra. Jelzett számlap, jelzett ezüst tok. Jelzés nélküli szerkezet. Működő, jó állapotban. d: 53 mm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3309533
13483
500
80000
Watches
IWC Schaffhausen számlapos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzés nélküli szerkezet működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 50 mm 3410067
13484
500
50000
Watches
Omega ezüst (Ag) tokos zsebóra, jelzett szerkezet, működik, d: 50 mm 3410066
13485
500
Watches
Omega zsebóra, fém tok, jelzett szerkezet, működik, d: 45 mm 3407246
13486
500
Watches
Astron japán kvarc zsebóra, új állapotban, eredeti dobozában d: 45 mm 3405690
13487
500
Watches
3265176
13488
500
Watches
Kerandra Antimagnetic 15 köves mechanikus karóra, másodperc segédkörrel, patinás, sérült bőr szíjjal, működik, számlap d: 26 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft