Órák

Tételek száma: 81

London Clock Company asztali szkeleton óra, leírással, m: 15 cm
13477.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
23

Art nouveau falióra, felesütős, fózolt üveggel, kulccsal, súlyok nélkül, 65x25 cm
13478.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Helvetia karóra. Kvarc szerkezettel, bőr szíjjal 35 mm Új állapotban, eredeti dobozában
13479.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Doxa arany (Au) karóra, 14k, jelzett, működik, szervizelést igényelhet, d: 32 mm
13480.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Mauthe német kandallóóra, kulccsal, ingával, kopással, 52x15x22 cm
13481.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

International Watch Company IWC Shaffhausen ezüst tokos zsebóra. Jelzett számlap, jelzett ezüst tok. Jelzés nélküli szerkezet. Működő, jó állapotban. d: 53 mm
13482.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

IWC Schaffhausen számlapos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzés nélküli szerkezet működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 50 mm
13483.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Omega ezüst (Ag) tokos zsebóra, jelzett szerkezet, működik, d: 50 mm
13484.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Omega zsebóra, fém tok, jelzett szerkezet, működik, d: 45 mm
13485.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
26

Astron japán kvarc zsebóra, új állapotban, eredeti dobozában d: 45 mm
13486.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

4 db vegyes karóra
13487.

4 db vegyes karóra

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kerandra Antimagnetic 15 köves mechanikus karóra, másodperc segédkörrel, patinás, sérült bőr szíjjal, működik, számlap d: 26 mm
13488.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft