cca 1930 Az Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság díszoklevele, rendkívül dekoratív illusztrációval, szárazbélyegzővel, Simon Lajos elnök bélyegzett aláírásával. Lapszéli sérülésekkel, bal alsó sarkánál kis hiánnyal, 36x24 cm
1931 Bp., a Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem által Guáry István részére kiállított jogi doktori diploma, Nékám Lajos (1868-1957) orvos, rektor, ill. sipeki Balás Károly (1877-1953) közgazdász, dékán aláírásával, papírfelzetes pecséttel, 80f okmánybélyeggel. Feltekerve, részben kissé foltos, koszos, 54x76 cm
1931 Podolinec (Podolin), Szignárovits Károly és Fia menyasszonyi kelengyék raktára, valódi szepességi vászonáruk és ablakredőny-szövöde fejléces számla