https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Okmányok

Tételek száma: 160

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1867 Kemencze osztályos egyezség
1
16025.

1867 Kemencze osztályos egyezség

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1868 Telekkönyvi hivatali irat (kötelezvény), két beírt oldal, több aláírással (köztük Szabó József kőröshegyi plébános, Pauliny Zsigmond telekkönyvi igazgató, stb.), 5fl okmánybélyeggel, papírfelzetes viaszpecséttel. Sérülésekkel, javított.
1
16026.

1868 Telekkönyvi hivatali irat (kötelezvény), két beírt oldal, több aláírással (köztük Szabó József kőröshegyi plébános, Pauliny Zsigmond telekkönyvi igazgató, stb.), 5fl okmánybélyeggel, papírfelzetes viaszpecséttel. Sérülésekkel, javított.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1868 Prága, olasz nyelvű nyomatott levél kézírásos címzéssel, bélyeggel
1
16027.

1868 Prága, olasz nyelvű nyomatott levél kézírásos címzéssel, bélyeggel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1870-1890, 4 darab egyházi irat
1
16028.

cca 1870-1890, 4 darab egyházi irat

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1873 Bécs (Wien), német nyelvű nyugta (Quittung) 7kr okmánybélyeggel + 1892 Endrőd, adásvételi szerződés 2x25kr okmánybélyeggel + 1857 Zalegerszeg, 12kr okmánybélyeg irattöredéken, "K. k. Comitatsgericht in Z. Egerszeg" (Zalaegerszegi Cs. Kir. Megyei Törvényszék) bélyegzéssel
1
16029.

1873 Bécs (Wien), német nyelvű nyugta (Quittung) 7kr okmánybélyeggel + 1892 Endrőd, adásvételi szerződés 2x25kr okmánybélyeggel + 1857 Zalegerszeg, 12kr okmánybélyeg irattöredéken, "K. k. Comitatsgericht in Z. Egerszeg" (Zalaegerszegi Cs. Kir. Megyei Törvényszék) bélyegzéssel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1875 Szállítólevél Székesfehérvár - Apatin, hátoldalán Céges rekámmal. Neuman L. arany-ezüst, ékszerműves. Székesfehérvár. Első ismert reklám
1
16030.

1875 Szállítólevél Székesfehérvár - Apatin, hátoldalán Céges rekámmal. Neuman L. arany-ezüst, ékszerműves. Székesfehérvár. Első ismert reklám

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1878 Lólevél Nagykőrös, szép állapotban
1
16031.

1878 Lólevél Nagykőrös, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.
1
16032.

1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1883 Sopron, Igazolási jegy kőműves részére, pecséttel, 15 kr. okmánybélyeggel.
1
16033.

1883 Sopron, Igazolási jegy kőműves részére, pecséttel, 15 kr. okmánybélyeggel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1884 Reijk Mihály nagyenyedi (Erdély) vendéglős levelezőlapja csapok megrendeléséről
1
16034.

1884 Reijk Mihály nagyenyedi (Erdély) vendéglős levelezőlapja csapok megrendeléséről

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
9
 
1884 Békéscsaba, a m. kir. járásbíróság, mint telekkönyvi hatóság tulajdonjog bekebelezési kérvénye, sokszorosított irat, 15kr okmánybélyeggel, sérülésekkel
1
16035.

1884 Békéscsaba, a m. kir. járásbíróság, mint telekkönyvi hatóság tulajdonjog bekebelezési kérvénye, sokszorosított irat, 15kr okmánybélyeggel, sérülésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1884. márc. 4. Győr, Oklevélkivonat a győri káptalan hiteleshelyi levéltárából. A lemásolt okirat Hépán Szabó István bevallása a káptalan előtt, hogy felesége, Ilona eladta házát 58 forintért a győri lakos Enyinghy Benedeknek. Az eredeti irat 1602. aug. 22-én kelt1Ft illetékbélyeggel, és a káptalan pecsétjével hitelesítve.
1
16036.

1884. márc. 4. Győr, Oklevélkivonat a győri káptalan hiteleshelyi levéltárából. A lemásolt okirat Hépán Szabó István bevallása a káptalan előtt, hogy felesége, Ilona eladta házát 58 forintért a győri lakos Enyinghy Benedeknek. Az eredeti irat 1602. aug. 22-én kelt1Ft illetékbélyeggel, és a káptalan pecsétjével hitelesítve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz