Militária

Tételek száma: 149

ca 1917 Halott orosz katona a fronton, feliratozott fotólap
17775.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1914 Hegyi vadász fotója, Zelesny Károly pécsi fényképész pecsétel jelzett fotólapja
17776.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

1908 A bécsújhelyi (Wiener Neustadt) katonai akadémia nagy lovaglótermének részlete. fotólap
17777.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1938 Bp., őrnagyi kinevezés Schiller János nyug. m. kir. százados részére, Rőder Vilmos (1881-1969) vezérezredes, honvédelmi miniszter autográf aláírásával, dombornyomott címerrel, hajtva, jó állapotban, 41,5x26 cm
17778.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1890-1900 Vármegyei hajdú díszegyenruhában, Bp., Goszleth és Fia, fotó kartonon, az alsó és felső szélen vágott, fotó: 19x12 cm, karton: 23x17 cm
17779.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1905 Magyar katona teljes menetfelszerelésben, fotó Lechnitzky O. besztercebányai (Felvidék) fotós műterméből. 11x17 cm,
17780.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1944-1946 Nagy János ht. alhadnagy/alezredes részére kiállított 5 db hivatalos irat, közte elbocsájtásával kapcsolatos iratok
17781.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1916-17 A harctérről érkezett 3 db levél privát katonai fotókkal, lovészárok, ágyú, fedezék., egyiken Vicze (Vice) erdélyi falu megjelöléssel
17782.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1836 gróf marosnémeti és nádaskai Gyulay Albert (1766-1836) cs. kir. altábornagy, a napóleoni háborúkban csapatparancsnok, a Katonai Mária Terézia-rend lovagjának halotti értesítője, kissé sérült lapszélekkel, 19,5x24,5 cm
17783.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1933 Bp., M. Kir. Folyamőr Csajkás Csapat Parancsnokság által kiadott szabadságolási igazolvány Dosztál István folyamőr részére, sérülésekkel
17784.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1918-1920 Katonaportré, fotó kartonon, Károlyi György budapesti műterméből, rajta "Kérjük 1920-ban a magyar olimpiászt!" levélzáróval, 14x9 cm
17785.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1930-1935 Vegyes katonai fotók, közte nyári zsávoly egyenruhát viselő katonatiszt, csoportkép ,,Százados urnak a móri gyakorlat emlékeként" felirattal, stb., összesen 10 db fotó (közte egy karácsonyfát ábrázoló is), a hátoldalon részben feliratozva, 6x4 cm és 9x6 cm között
17786.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft