Militária Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3410214
17775
500
Military
ca 1917 Halott orosz katona a fronton, feliratozott fotólap 3410213
17776
500
Military
1914 Hegyi vadász fotója, Zelesny Károly pécsi fényképész pecsétel jelzett fotólapja 3410212
17777
500
Military
1908 A bécsújhelyi (Wiener Neustadt) katonai akadémia nagy lovaglótermének részlete. fotólap 3403239
17778
500
Military
1938 Bp., őrnagyi kinevezés Schiller János nyug. m. kir. százados részére, Rőder Vilmos (1881-1969) vezérezredes, honvédelmi miniszter autográf aláírásával, dombornyomott címerrel, hajtva, jó állapotban, 41,5x26 cm 3407522
17779
500
Military
cca 1890-1900 Vármegyei hajdú díszegyenruhában, Bp., Goszleth és Fia, fotó kartonon, az alsó és felső szélen vágott, fotó: 19x12 cm, karton: 23x17 cm 3410224
17780
500
Military
1905 Magyar katona teljes menetfelszerelésben, fotó Lechnitzky O. besztercebányai (Felvidék) fotós műterméből. 11x17 cm, 3408175
17781
500
Military
1944-1946 Nagy János ht. alhadnagy/alezredes részére kiállított 5 db hivatalos irat, közte elbocsájtásával kapcsolatos iratok 3409031
17782
500
Military
1916-17 A harctérről érkezett 3 db levél privát katonai fotókkal, lovészárok, ágyú, fedezék., egyiken Vicze (Vice) erdélyi falu megjelöléssel 3407234
17783
500
Military
1836 gróf marosnémeti és nádaskai Gyulay Albert (1766-1836) cs. kir. altábornagy, a napóleoni háborúkban csapatparancsnok, a Katonai Mária Terézia-rend lovagjának halotti értesítője, kissé sérült lapszélekkel, 19,5x24,5 cm 3408032
17784
500
Military
1933 Bp., M. Kir. Folyamőr Csajkás Csapat Parancsnokság által kiadott szabadságolási igazolvány Dosztál István folyamőr részére, sérülésekkel 3407690
17785
500
Military
cca 1918-1920 Katonaportré, fotó kartonon, Károlyi György budapesti műterméből, rajta "Kérjük 1920-ban a magyar olimpiászt!" levélzáróval, 14x9 cm 3404064
17786
500
Military
cca 1930-1935 Vegyes katonai fotók, közte nyári zsávoly egyenruhát viselő katonatiszt, csoportkép ,,Százados urnak a móri gyakorlat emlékeként" felirattal, stb., összesen 10 db fotó (közte egy karácsonyfát ábrázoló is), a hátoldalon részben feliratozva, 6x4 cm és 9x6 cm között Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft