Metszetek

Tételek száma: 89

1836 A sümegi Szűz Mária kegyszobra (Effigies B. Mariae Virg. in Ecclesia P. P. Francisc. in Sümegh. Dioec. Weszprim. Comitatu Zala). Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
16425.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

16426.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

16427.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

16428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16429.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16430.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db hölgy portré, egyik Nicolas Perignon festménye után. rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos. 11x8 cm
16431.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16432.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

16433.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ruben festménye után, Hanfstaengl után: Columbus (Kolumbusz). Amerika felfedezése. A Pesti Mű-Egyesület tagjainak 1852 évre. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. 50x66 cm. Javított, kissé sérült. Kissé foltos. Ritka!
16434.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

16435.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1840-50 2 db londoni részlet. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. 10,5x15 cm.
16436.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft