Bolhapiac Tételek száma: 487
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3376255
14017
500
Flea Market
Fém pástétom forma, fedéllel, m: 18 cm 3377909
14018
500
Flea Market
Christofle ezüstözött kiöntő, jelzett, m: 14,5 cm 3377239
14019
500
Flea Market
Art deco teáskanna, jelzett, kopással, m: 17 cm 3276178
14020
500
19000
Flea Market
Talpas kínáló, bronz, üveg kínálórésszel, m: 39 cm 3175530
14021
500
Flea Market
Vintage cukorkakínáló, üvegbetéttel, kis pattogzással, d: 14 cm 3356359
14022
500
4200
Flea Market
Kottatartó, faragott fa, zongorához 68x30 cm 3354623
14023
500
Flea Market
2 db üres fotóalbum, az egyiken kisebb sérülésekkel, 30x24,5 cm és 29x24 cm 3358805
14025
500
Flea Market
Íróasztal kellékek: Üveg tintatartó fa tartóval és 3 db tollszárral, pecsétnyomó, tapper 3208334
14026
500
Flea Market
Keleti festett fa díszdoboz, kopással, 15x10 cm 3355483
14027
500
Flea Market
Op-art kompozíció. Színes fólia, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12x12 cm 3355484
14028
500
Flea Market
Op-art kompozíció körtrel. Színes fólia, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12x12 cm 3355107
14029
500
Flea Market
Bronz kolomp, d: 10 cm, m: 11 cm, kopott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft