Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3405378
19870
500
Books: Architecture, Art
Bonhams árverési katalógus, angol kerámiák és üvegek témában, 2003 3405382
19871
500
Books: Architecture, Art
Auktionpreise 2007 árverési katalógus, német nyelven, vegyes régiségek témában, 749p 3405388
19872
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, vegyes antikvitások témában, 2017 3405390
19873
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, ezüst témában, 2023 3405412
19874
500
Books: Architecture, Art
Lempertz árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2003 3405684
19875
500
Books: Architecture, Art
Hermine Oberbeck-Rothe. Deine Frau, Deine Freund, Dein Kollege, Dein Alles. Hrsg. vom Oberbeck-Museum, Bremen. [Ostfildern-Bremen], 2011, Hantje Crantz - Oberbeck-Museum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 3402637
19876
500
Books: Architecture, Art
Weltkunst német nyelvű műtárgypiaci magazin 2 darab száma, 2014 3405228
19877
500
Books: Architecture, Art
Renato Barilli: Symbolismus. München,1975,Galerie Schuler. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 3405235
19878
500
Books: Architecture, Art
Susan Herbert: Die Katzengalerie. Düsseldorf - Wien - New York,1990,Econ Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3405507
19879
500
Books: Architecture, Art
Heidi C. Ebertshäuser: Carl Spitzweg. München, 1987, F. Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3403468
19880
500
Books: Architecture, Art
Reiter László könyvművészete. Elek Artúr bevezetésével. Bp., 1943, Hungária, 67 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, 3405775
19881
500
Books: Architecture, Art
H. Börsch-Supan: Der Maler Antoine Pesne. Franzose und Preuße. Friedberg, 1986., Podzun-Pallas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft