Történelmi Magyarország

Tételek száma: 2554

Torda, Turda; Fő tér, gyógyszertár, Hrubecz, Tömlő István üzlete, Kerületi Munkásbiztosító. W.L. Bp. 7020. 1911-14. / main square, pharmacy, shops, workers' insurance company (EK)
42067.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Torda, Turda; Fő tér, piac, Sipos Gábor, Kovrig János, Botár Imre és Amirás Géza üzlete. W.L. Bp. 7010. 1911-14. / main square, shops, market (fl)
42068.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Torda, Turda; látkép. Füssy József kiadása, 2-részes kihajtható panorámalap / general view. 2-tiled folding panoramacard (fl)
42069.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1904 Torda, Turda; Sóbánya fürdő. Füssy és Sztupjár kiadása / salt bath, spa (fl)
42070.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1899 (Vorläufer) Torda, Turda; Aranyos híd / Aries river bridge (kopott sarkak / worn corners)
42071.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1911 Torda, Turda; látkép, üzletek, piac. Füssy József kiadása / general view, shops, market + "ALSÓSZENTMIHÁLY POSTAI ÜGYN." (EK)
42072.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1915 Torda, Turda; Bánya vasúti híd. Juhász Mihály kiadása / mine railway bridge (EM)
42073.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Tordai-hasadék, Cheile Turzii; I. Dalia vár / rock
42074.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Torja, Turia; Bálványos vár, Transylvania fürdő / Cetatea Bálványos / castle ruins, spa, bath (gyűrődés / crease)
42076.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1907 Tornya, Turnu; Justh (korábban Marczibányi) kastély, 1938-ban lerombolták / castle, demolished in 1938 (kopott sarkak / worn corners)
42077.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

1902 Tövis, Teius; Piac, Fő út, Katolikus templom, Maros híd, MÁV vasúti vonal Tövis és Karácsonfalva (Homoródkarácsonyfalva) között, dohány és bélyeg üzlet. Szabolcs Endre kiadása / market, main street, church, Mures river bridge, railway line between Teius and Craciunel, tobacco and stamp shop + "VÖRÖSTORONY - BUDAPEST 255. D SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (szakadás / tear)
42078.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1930 Tusnádfürdő, Baile Tusnad; Vedere generala / látkép. Adler Oscar felvétele / general view, spa (EK)
42079.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft