Történelmi Magyarország Tételek száma: 2554
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3409341
42067
500
11000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Torda, Turda; Fő tér, gyógyszertár, Hrubecz, Tömlő István üzlete, Kerületi Munkásbiztosító. W.L. Bp. 7020. 1911-14. / main square, pharmacy, shops, workers' insurance company (EK) 3409337
42068
500
11000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Torda, Turda; Fő tér, piac, Sipos Gábor, Kovrig János, Botár Imre és Amirás Géza üzlete. W.L. Bp. 7010. 1911-14. / main square, shops, market (fl) 3350378
42069
500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Torda, Turda; látkép. Füssy József kiadása, 2-részes kihajtható panorámalap / general view. 2-tiled folding panoramacard (fl) 3409331
42070
500
11000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1904 Torda, Turda; Sóbánya fürdő. Füssy és Sztupjár kiadása / salt bath, spa (fl) 3409884
42071
500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 (Vorläufer) Torda, Turda; Aranyos híd / Aries river bridge (kopott sarkak / worn corners) 3406323
42072
500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1911 Torda, Turda; látkép, üzletek, piac. Füssy József kiadása / general view, shops, market + "ALSÓSZENTMIHÁLY POSTAI ÜGYN." (EK) 3406769
42073
500
40000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1915 Torda, Turda; Bánya vasúti híd. Juhász Mihály kiadása / mine railway bridge (EM) 3315850
42074
500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Tordai-hasadék, Cheile Turzii; I. Dalia vár / rock 3407841
42076
500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Torja, Turia; Bálványos vár, Transylvania fürdő / Cetatea Bálványos / castle ruins, spa, bath (gyűrődés / crease) 3407815
42077
500
85000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1907 Tornya, Turnu; Justh (korábban Marczibányi) kastély, 1938-ban lerombolták / castle, demolished in 1938 (kopott sarkak / worn corners) 3410380
42078
500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1902 Tövis, Teius; Piac, Fő út, Katolikus templom, Maros híd, MÁV vasúti vonal Tövis és Karácsonfalva (Homoródkarácsonyfalva) között, dohány és bélyeg üzlet. Szabolcs Endre kiadása / market, main street, church, Mures river bridge, railway line between Teius and Craciunel, tobacco and stamp shop + "VÖRÖSTORONY - BUDAPEST 255. D SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (szakadás / tear) 2892494
42079
500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1930 Tusnádfürdő, Baile Tusnad; Vedere generala / látkép. Adler Oscar felvétele / general view, spa (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft