Történelmi Magyarország

Tételek száma: 2554

Désakna, Ocna Dejului (?); Thoroczkay László szállodája és vendéglője, utcakép / hotel and restaurant advertisement, street view. photo (gyűrődések / creases)
41452.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Detta, Ghedu, Deta; Római katolikus elemi leány iskola kertje / garden of the girl school (EK)
41453.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1918 Detta, Ghedu, Deta; Fő utca, Heldenwanger & Uhrmann üzlete. Ballon József kiadása / main street, shop + "DETTA PU." (EK)
41454.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Déva, Castelul, Vedere dinspre Sud / vár, kastély / castle (EK)
41455.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1905 Déva, utcakép, Hirsch Testvérek, Farkas üzlete, vár. Kiadja Kroll Gyula / street view, shop, castle + " BUDAPEST - VÖRÖSTORONY 255. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
41456.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Déva, Piactér, Városháza, Lobstein Vilmos, Komáromy Kálmán üzlete, piaci árusok. Hirsch Adolf kiadása / market square, town hall, shops (EK)
41457.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Déva - 2 db RÉGI képeslap: látkép, vár, városi színház
41458.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1907 Déva, vár, látkép. Hirsch Adolf kiadása / castle, general view
41459.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1915 Déva, vár, látkép. Hirsch Adolf kiadása / castle, general view (ázott sarok / wet corner)
41460.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1900 Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; Polgári leány és fiúiskola, megyeháza, Pekry Sándor kastélyának udvara hintóval. Jeremiás Áron kiadása / school, county hall, castle courtyard with chariot. Art Nouveau, floral (kopott sarkak / worn corners)
41461.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1901 Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; római katolikus templom, oltár, belső. Jeremiás Áron kiadása / Roman Catholic church, altar, interior + "SÓVÁRAD - BALÁZSFALVA 266. SZ. A " vasúti mozgóposta bélyegző (kis szakadás /small tear)
41462.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; az új római katolikus templom. Dunky Fivérek kiadása / the new Roman Catholic church (fl)
41463.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft