Motívumok Tételek száma: 805
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3388954
44356
500
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
Fata sacuesti la tors. Foto orig. J. Fischer / székely leányok a fonásnál / Szekler girls, folklore (EK) 3373563
44357
500
3200
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1912 Erdélyi szász parasztasszony, erdélyi folklór. Honi ipar, Bpest B. H. 20. sz. / Transylvanian peasant, folklore. TCV card (EK) 3316192
44358
500
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1924 Congo Belge, Dépouillement d'un lion / African folklore from Belgian Kongo, skinning of a lion (kopott sarkak / worn corners) 2158115
44359
500
Topics
KĂŠpeslapok
T4
Fiú egykerekű biciklin műteremben / Boy on a unicycle. Nagy photo (Arad) (cut) 3378213
44360
500
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1932 Gyerekek / Children art postcard. M.M. Nr. 1394. litho s: Pauli Ebner (szakadás / tear) 2716626
44361
500
Topics
KĂŠpeslapok
T4
2715282
44362
500
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1916 Guten Morgen! / Children art postcard. Salon J.P.P. s: Prof. Jos. Mandl + "K.u.K. b.h. Inft. Rgmt. No. 4. 5. Feldkompanie" (EB) 2715277
44363
500
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1918 Studie / Children art postcard s: R. Bém (r) 2715287
44364
500
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1930 Children art postcard, hiking. "ULTRA" 2331. s: Colombo (EB) 2716627
44365
500
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1918 Children art postcard. J. S. & Co. M. Ser. 400-03. s: Maxim. Trübe (kopott sarkak / worn corners) 2716631
44366
500
Topics
KĂŠpeslapok
T4
Nach dem Bade / Children art postcard. Stengel s: Paul Peel (lyukak / pinholes) 2716629
44367
500
Topics
KĂŠpeslapok
T4
1900 Children art postcard. Theo Stroefer's Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie IV. (Kinder) No. 336. (b) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft