Felvidék

Tételek száma: 412

1900 Morvaszentjános, Szentjános, Moravsky Svaty Ján; Hohenlohe herceg kastélya. Wiesner Alfred kiadása / Schloss / castle (EB)
42324.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Morvaszentjános, Szentjános, Sankt Johann an der March, Svaty Ján, Moravsky Sväty Ján; Római katolikus templom. Kiadja K. Wetschl 23. / Catholic church (Rb)
42325.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1933 Murány, Murányalja, Podmurán, Murán; látkép / general view (Rb)
42326.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1899 (Vorläufer) Nagylévárd, Velké Leváre; templom, Gróf Wenckheim kastély, Vasútállomás, Ménes, Hubertinum és Fő utca / Kirche, Schloss, Bahnhof, Gestütt / church, castle, railway station,stud farm, main street. Karl Schwidernoch Art Nouveau, floral, litho (EK)
42327.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1937 Nagylévárd, Velké Leváre; templom / church (ázott / wet damage)
42328.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1909 Nagylévárd, Velké Leváre; Joh. Hurban's Bahn-Restauration / Hurban vasúti vendéglője, étterem. Kürt fényképész kiadása / railway restaurant + "POZSONY - SZAKOLCZA 173. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (r)
42329.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1915 Nagymihály, Michalovce; Kossuth Lajos utca, Widder Lázár üzlete. Landesman B. kiadása / street view, shop (EB)
42330.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1918 Nagypolány, Velká Polana; Az oroszdúlta Zemplén. A templom romjai 1914-15. Danielisz Lajos kiadása / ruins of the church after the Russian attack (fl)
42331.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Nagysáros, Velky Saris; Sáros vár romjai. Eperjes vidéke. Cattarino S. kiadása / castle ruins (EK)
42332.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nagysáros, Velky Saris; vár, II. Rákóczi Ferenc elfogatásának színhelye, belső. Holénia Béla kiadása, fénynyomat Divald műintézetéből (Eperjes) 1906. / castle, room of Francis II Rákóczi's arrest, interior (kopott sarkak / worn corners)
42333.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1941 Nagysurány, Surany; mozaiklap, cukorgyár, iroda, vasútállomás / sugar factory, office, railway station
42334.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nagysurány, Velké Surany; Római katolikus templom és iskola. Schwarcz Henrik kiadása / Roman Catholic church and school (Rb)
42335.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft