Reklám Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3375472
16703
498
Advertisement
12 darab kártyanaptár, közte erotikus és militária témában 3365736
16704
498
Advertisement
10 db sportolókat ábrázoló kártyanaptár, közte Papp László, Sterbinszky Amália, Monspart Sarolta, stb. 3344419
16705
498
Advertisement
cca 90 db kártyanaptár, közte politikai hirdetéssel, illetve pár erotikus kártyanaptár 3398433
16706
498
Advertisement
Promonta idegtápszer reklámkép, karton, kis gyűrődéssel, 8x16 cm 3400094
16707
498
14000
Advertisement
Cerbul Carpatin Brasov (Brassó, Erdély) étterem alumínium díszemblémája szarvassal, kopásokkal, d: 18 cm 3381465
16708
498
Advertisement
1983 Magyar Selyemipar reklámos selyem fali naptár. 70x36 cm 3385024
16709
498
Advertisement
3 db prospektus fényképezőgépekről 1930-1980 3374890
16710
498
Advertisement
ca 1920-1940 kb 10 db miskolci fejléces számla és céges boríték 3327783
16711
498
Advertisement
Gallaher brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Dogs), in album sheets 3327780
16712
498
Advertisement
Park Drive Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (bajnokok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Champions), in album sheets 3327768
16713
498
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (híres találmányok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Famous Inventions), in album sheets 3379891
16714
498
Advertisement
1981-2015 Híres személyeket ábrázoló kártyanaptárak (köztük Ferenc pápa, színészek, sportolók), össz. 11 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft