Porcelán Tételek száma: 333
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3396430
12294
498
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 3399024
12295
498
Hollóházi lovas mintás falitál, jelzett, kopással, 17x19 cm 3400795
12296
498
Hollóházi 11 darabos tétel, klf méretben. 3400721
12297
498
Hollóházi paradicsommadár mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 13,5x9 cm 3400713
12298
498
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, d: 17 cm + Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített hamuzó d: 10,5 cm 3400704
12299
498
Hollóházi vizet merítő nő, jelzett, hibátlan, alátámasztási nyommal, m: 18 cm 3400187
12300
498
Hollóházi tűzpiros csésze alátéttel, jelzett, d: 10,5 cm 3397208
12301
498
Hollóházi Hajnalka mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 7,5 cm 3381988
12302
498
80000
August Bauscher empír stílusú fedeles díszváza, oldalán maszkos díszítésű fogókkal, rokályos és növényi ornamentikával díszített testtel, matricás zsánerjelenettel, egyik fogó javított. Jelzett, kis kopással, m: 86 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3379599
12303
498
50000
Teás készlet ás tálca. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb hibákkal. Tál: 42 cm 3361674
12305
498
Rosenthal mokkás készlet 14 db csésze, 10 db alj, 6 db tányér, 2 süteményes, 10 kompótos tál, 6 kis tálka, cukortartó, tejszínes, kis váza. Fehér mázas, jelzett, egy két darabon kis hiba. 3176976
12306
498
Art deco kerámia táncos figura. Fasold & Stauch Bock Wallendorf?Azonosítatlan jelzéssel, kézzel festett, jelzett, alig látható hajszálrepedéssel, a ruha alján hátul, ujja sérült, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft