Porcelán Tételek száma: 333
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3395824
12427
498
Bavaria vintage 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm 3232051
12428
498
Porcelán levese tál XIX: sz. vége. Matricás, jelzett, kopással 35x22 cm 3030161
12429
498
Ausztria, 19. sz., emlék kiöntő. Jelzés nélkül, repedéssel, kopással, m: 14 cm 3176879
12430
498
Kispesti porcelán tálka, egyedi kézi festéssel, jelzett, kopással 10x13 cm 3377517
12431
498
3800
Waechtersbach modern kancsó, jelzett, hibátlan, 24x18 cm 3377571
12432
498
J.&G. Meakin Staffordshire 6 darabos tányér szett, jelzett, egyik darabon lepattanással, d: 24 cm 3381259
12433
498
Aoi China japán madaras dísztál, jelzett, hibátlan, d: 31cm 3381265
12434
498
Hummel kutyapár, sérüléssel, jelzett, m: 9,5 cm 3385007
12435
498
4800
12 darab porcelán csésze alátéttel, közte érdekes darabokkal, jelzett, kis kopással, klf méretben, közte Meissen, hagymamintás, stb. 3384999
12436
498
3400
Zsánerjelenettel díszített 6 darabos porcelán bögre szett, jelzés nélkül, m: 9,5 cm 3385040
12437
498
4200
10 darab porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte jó darabokkal, Meissen, Arzberg, stb., kis kopással, klf méretben. 3382026
12438
498
Arczkenőcs Kovács József Gyógyszerésztől Nagy-Enyeden porcelán tégely, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft