Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 412
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3314926
19863
498
Books: Architecture, Art
Cyril Manley: Decorative Victorian Glass. London, 1988, Ward Lock, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. E rendkívül gazdagon illusztrált kötet 443 darab viktoriánus korabeli üvegtárgy fotóját és részletes leírását tartalmazza, jelzések feloldásával kiegészítve. 3381529
19864
498
9500
Books: Architecture, Art
Auguste Rodin. Les erotiques. Preface de Valerie Penicaut. Monaco, 1993, Edition Sauret, 115+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3400606
19865
498
Books: Architecture, Art
Almanach (Képzőművészeti Lexikon). A Nemzeti Szalon Almanachja. Szerk.: Déry Béla, Bányász László, Margitay Jenő. Bp., 1912, Légrády testvérek nyomdája. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés. 3351380
19866
498
Books: Architecture, Art
Antonin Artaud: A könyörtelen színház. Esszék, tanulmányok a színházról. Szerk.: Vinkó József. Ford.: Betlen János. Bp., 1985., Gondolat, 277+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapokkal. 3401408
19867
498
Books: Architecture, Art
Bak Imre: Aktuális időtlen. Egy életmű rétegei. 1967-2015. / Timely Timelessness. Layers of an Oevure. 1967-2015. Szerk. / Edited by Fehér, Dávid. Paks, 2016, Paksi Képtár, 235+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 3397853
19868
498
Books: Architecture, Art
Truffaut, Francois: Hitchcock. 1978, Paladin Books. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3181054
19869
498
Books: Architecture, Art
Varga Győző rajzok mappa. 2x20 reprodukcióval . Egyik dedikált! . 28x43 cm 3367828
19870
498
4400
Books: Architecture, Art
Zalavári József: A forma tervezése. Scolar Kiadó, 2008 212p. Kiadói papírkötésben DEDIKÁLT példány. 3398436
19871
498
Books: Architecture, Art
Ruta Europea del Modernisme. A címlap elé kötve: Magyar Zoltán: Az építészeti szecesszió útvonalai Európában. (3 sztl. lev., DEDIKÁLT!) Barcelona, 2000, Editorial Mediterrania. Katalán, angol, kasztíliai (castellano), és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 3382589
19872
498
Books: Architecture, Art
Turnai Tímea: A színpadi látvány művészi útjai. Mesés díszletek, térteremtők. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3401281
19873
498
Books: Architecture, Art
Mátyás király öröksége - Késő reneszánsz művészet Magyarországon (16-17. század) II. kötet. Szerk.: Mikó Árpád és Verő Mária. Bp., 2008., Magyar Nemzeti Galéria, 268+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 3352906
19874
498
Books: Architecture, Art
Virág Judit Galéria Zsolnay kerámia aukció 2024. Bp., 2024., Virág Judit Galéria, 195+1 p. Rendkívül gazdag, izgalmas, szuggesztív képanyaggal illusztrált. Gyűjtők számára hasznos szakkönyv. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft