Órák Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3130086
13408
496
50000
Watches
Ezüst (Ag) Obrey óra, jelzett, mechanikus, működik, d: 3,2 cm, bruttó: 36,7 g 3303864
13409
496
Watches
Seiko SQ kvarc karóra. Szép számlappal, működő, jó állapotban, elemmel d: 36 mm Bőr szíjjal 3305103
13410
496
Watches
Raketa Metrosztroj kézi felhúzós karóra. Bőr szíjjal, működik d: 39 mm 3335078
13411
496
100000
Watches
Longines Dolce Vita kvarc szerkezetű női óra, 23 mm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3321990
13412
496
4200
Watches
Ezüstözött női óra, nem jár, kopásnyomokkal, szíj nélkül, 3×3 cm 3331470
13413
496
Watches
Eva Scherer Wien zománcozott medál, jelzett, kopással, d: 33 mm 3357724
13414
496
Watches
Seiko automata karóra, működik, kopásnyomokkal, d: 4 cm 3129976
13415
496
Watches
Dauphine Lip Made mechanikus zsebóra, sérült tokkal ,működik, erős kopásokkal, számlap d: 40 mm 3322270
13416
496
17000
Watches
Vidar ezüst (Ag) zsebóra. Jelzett, szép számlap, nem működik. d: 50 mm 3319377
13417
496
Watches
Ezüst (Ag) zsebóra jelzett, javításra szorul 48 mm 3057667
13418
496
36000
Watches
Automata Swatch karóra. fém tokkal, jelzett fém szíjjal, elindul, de tisztításra szoruló szerkezettel d: 42 mm 3057651
13419
496
Watches
PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 31 mm bőr szíjjal működő jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft