Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 43

19298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herrligkoffer, Karl - Schmitt, Fritz: Willy Merkl. Ein Weg zum Nanga Parbat. Leben, Vorträge und nachgelassene Schriften. München, é.n. (cca 1936-1940), Bergverlag Rudolf Rother, 235 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19299.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Flesch János: Középjáték. Bp.,1987, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
19300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

The Hungarian Olympic Team. Beijing 2008. Hungarian Olympic Committee. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19301.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hetyei László Brazil-magyar futballcsaták Aposztróf Kiadó, 2007. Kiadói kartonált papírkötésben A könyv lapjain ismert, valamint kevésbé ismert játékosok és események révén elevenednek fel a brazil-magyar közös futballtörténelem hetvenöt évének eseményei. Első alkalommal 1929-ben Rio de Janeiróban, utoljára 2004-ben a Puskás Ferenc Stadionban mérték össze tudásukat a két ország labdarúgói. Pelé, Puskás, Garrincha, Kocsis, Didi, Bozsik, Gilmar, Grosics, Djalma Santos, Bene, Jairzinho, Albert, Zagallo, Tichy, Rivellino, Mészöly, Zico, Mátrai, Falc?o, Szűcs, Vavá, Farkas, Le?o, Détári, Ronaldo, Gera, Ronaldinho
19302.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Filmélet 1968/1. Bp., 1968. Magvető. 455p, Kiadói, laza papírborítóval
19304.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gary Player: A golfozó nagy kézikönyve. Ford.: Kóczián János. [Bp.],2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
19305.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

3 darab sport témájú könyv: Hepp Ferenc: A célbadobás lélektani elemzése. Dr. Misángyi Ottó: A testnevelés új korszaka Angliában. Dr. Misángyi Ottó: A M. Kir. Testnevelési Főiskola Muzeumi külön könyvgyüjteményének leirása. Helyenként sérült papírkötés.
19306.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

3 db sport témájú kiadvány: A tenisz játékvezetők kézikönyve. Összeáll.: Neuhold József. Bp., 1941, Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség, 27+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. + A tekesport versenyrendtartása és játékszabályai. A Magyar Tekéző Szövetség Könyvtára 2. Bp., é.n., Magyar Tekéző Szövetség, 132 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos. + Atlétikai versenyszabályok a dekathlon, valamint a férfi, kisok és női pentathlon táblázatokkal. Sajtó alá rend.: Szabó József. Bp., 1944, Magyar Athletikai Szövetség, 103+(1) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval.
19307.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dufresne, Jean: Kleines Lehrbuch des Schachspiels. Leipzig, Druck und Verlag von Pilipp Reclam. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban.
19308.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szepes Béla: Így győztök ti... Hét olimpia hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó, 87+(1) p. Szepes Béla karikatúráival illusztrálva. Kiadói harántalakú félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 5200 példányban.
19309.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft