Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 427

Walter Gramatté. Eine Dokumentation in Bildern und Texten. Herausgegeben von Claus Pese. Stuttgart - Zürich, 1990, Belser Verlag. Nagy alakú német nyelvű kötet gazdag színes képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20030.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20031.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Vincent van Gogh. Szerk.: Meyer Schapiro. Köln, 2002, DuMont Literatur und Kunst Verlag. Gazdag színes képanyaggal, német nyelvű szöveggel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
20032.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Emanuel Poche: Porzellan Marken. 10. kiadás, 1995, német nyelven, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
20033.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Nagy Ákos - Wegenast Róbert: A kisszínpad technikája. Bp., 1958, Bibliotheca, 225+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sarkain kissé sérült borítóval. Megjelent 1200 példányban.
20034.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Enza Milanesi: A szőnyeg. Fordította: Jeney Margit. Műkincshatározó. Bp.,1995, Officina Nova. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés,
20036.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Koffán Károly: Kezek. Békéscsaba, 1984. Számozott (105./250) példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20037.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20038.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Uhde, W.: Van Gogh. Oxford, 1986, Phaidon. Kiadói papírkötés, egy-két lapon sarokgyűrődéssel. Kiadói papírkötés, jó állapotban, német nyelven.
20039.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20040.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Andrzej Mleczko: Rysunki. (Warszawa, 1991), Polska Oficyna Wydawnicza "BGW". Andrzej Mleczko lengyel grafikus (részben erotikus, pajzán) karikatúráival. Lengyel nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In Polish language. Hardcover.
20041.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki, 479+1 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Az adattárban fémjelzésekkel: próbabélyegekkel és mesterjegyekkel. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20042.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft