Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 427

Wehner Tibor: Tapló. Kíméletlen Művészeti Napló 1996-2006! A szerző, Wehner Tibor (1948-) művészettörténész, író által Matits Ferenc művészettörténész, művészeti író, egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2013, Enciklopédia. 717 p. Kiadói papírkötés.
19976.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Normantas Paulius: Kőrösi Csoma Sándor valóságos és álombeli útján. A művész, Normantas Paulius (1948-2017) által DEDIKÁLT példány! Szerk.: Kolta Magdolna. A magyar fotográfia történetéből 25. Bp., 2001, Magyar Fotográfiai Múzeum/Tan Kapuja Buddhista Főiskola, 115 p. Normantas Paulius (1948-2017) litván származású magyar fotóművész Kőrösi Csoma Sándor útját végigkövető (India, Tibet, Belső-Ázsia, stb.), rendkívül gazdag fekete-fehér képanyagával illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19977.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Wehner Tibor: Tapló. Kíméletlen Művészeti Napló 1996-2006. Bp., 2013, Enciklopédia. Kiadói papírkötésben.
19978.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Jékely Zsolt - Sódor Alajos: Budapest építészete a XX. században. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19979.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Bernard Morice: Le Palais du Luxembourg et ses Métamorphoses. Paris, 1975, Dreager. Francia nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag borítóban, a francia szenátus ex libris-szével.  Gérard Larcher (1949-) politikus, a francia Szenátus elnöke (2014-től) által ismeretlen személy részére szóló francia nyelvű autográf sorokkal! / Signed copy by the président of the French Senate, Gérard Larcher (1949-).
19980.

Bernard Morice: Le Palais du Luxembourg et ses Métamorphoses. Paris, 1975, Dreager. Francia nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag borítóban, a francia szenátus ex libris-szével.

Gérard Larcher (1949-) politikus, a francia Szenátus elnöke (2014-től) által ismeretlen személy részére szóló francia nyelvű autográf sorokkal! / Signed copy by the président of the French Senate, Gérard Larcher (1949-).

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Csemegi József, ifj.: Adatok a Budavári Főtemplom középkori építéstörténetéhez. A szerző, ifj. Csemegi József (1909-1963) építészmérnök, építészet- és művészettörténész, régész által Jaschik Álmos (1885-1950) grafikus, festő, iparművész részére dedikált példány: ,,Jaschik Álmos tanár urnak a régi tanitvány szeretetével ifj. Csemegi József". Tanulmányok Budapest Múltjából VIII. Különlenyomat. Bp., 1941, szerzői kiadás, 52 p.+ 8 (kétoldalas) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félbőr-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve.
19981.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Wehner Tibor: Tapló. Kíméletlen Művészeti Napló 1996-2006! A szerző, Wehner Tibor (1948-) művészettörténész, író által DEDIKÁLT példány (Kernács Gabriellának?). Bp., 2013, Enciklopédia. 717 p. Kiadói papírkötés, gerinc éle kissé kopott.
19982.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

19983.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Egon Schiele. Die Sammlung Leopold. Graz, 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19984.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ein Basler Totentanz von 1791 gezeichnet von einem Kinde. Basel, Holbein Verlag. 335/500. számozott példány. Kiadói papírkötés, rézkarcokkal illusztrált, jó állapotban.
19985.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

19987.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2013 Ars Hungarica 2013. 1-2. Az MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Művészettörténeti Intézet folyóirata, Liber decorum. Wehli Tünde köszöntése. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19988.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft