Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 294

1998. "Az 1848-49 forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott "000113" tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
31419.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
51,95

1998. "Molnár István Alapítvány" egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina
31420.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2000. "A Magyarok Államalapításának 1000 Éves Évfordulója Emlékére - Szeri Gyűlés / Géza Nagyfejedelem emlékére / Szt. István Államalapító emlékérem / Magyar Koronázási jelvények / A Magyar Állam megszilárdítója emlékérem" 5xklf aranyozott fém emlékérem (42,5mm) eredeti dísztokban T:AU (eredetileg PP) fo. Csak 5000db!
31421.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

~2000. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (100mm) T:UNC
31422.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

2000 k. "Hungarian Institute for Managment and International Business - Budapest" egyoldalas, öntött bronz plakett (88mm) T:AU
31423.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

31424.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (33,77g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31425.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
45,45

2000. "VII. Nemzetközi Agrárökonómiai Tudományos Napok 2000" egyoldalas öntött bronz plakett dísztokban (80mm) T:AU
31426.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2002. "Az elhízástudomány területén kifejtett munkásságáért - Életműdíj" egyoldalas, nagyméretű bronz emlékérem (180mm) T:AU
31427.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

2002. "Lónyay Menyhért / 135 éves a Vám- és Pénzügyőrség 1867-2002" ezüstözött, részben zománcozott emlékérem, "080"-as sorszámmal, műanyag tokban (70mm) T:XF peremen ezüstpróba nyom
31428.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

2004. "50 éves a Gyöngyösi Játékszín - 1954-2004" egyoldalas, mázas kerámia emlékérem dísztokban (88mm) T:UNC
31429.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2004. "XVIII INCOSAI (International Congress of Supreme Audit Institutions - Legfőbb Ellenőrző Intézmények Nemzetközi Kongresszusa) Budapest, Hungary" fém emlékérem, eredeti tokban (64mm) T:UNC
31430.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft