https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 294

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Várhelyi György (1942-) DN "Külker Kupa" kétoldalas, aranyozott, öntött bronz emlékérem (55,5mm) T:XF, kis patina
1
31334.

Várhelyi György (1942-) DN "Külker Kupa" kétoldalas, aranyozott, öntött bronz emlékérem (55,5mm) T:XF, kis patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
7,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Veszely Jelena (1917-) 1986. "Frim Jakab 1852-1914" bronz emlékplakett, hátoldalán gravírozva (94mm) T:AU
1
31335.

Veszely Jelena (1917-) 1986. "Frim Jakab 1852-1914" bronz emlékplakett, hátoldalán gravírozva (94mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
32,47
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Ifjúsági Brigádja - Szocialista Brigád" egyoldalas bronz plakett (70mm) T:AU
1
31336.

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Ifjúsági Brigádja - Szocialista Brigád" egyoldalas bronz plakett (70mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,84
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" kétoldalas Cu érem az erdélyi határőrség megszervezésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) T:XF ph. Hungary 1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" Cu medallion commemorating the establishment of the Transylvanian border patrol under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) C:XF edge error
1
31337.

1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" kétoldalas Cu érem az erdélyi határőrség megszervezésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) T:XF ph. Hungary 1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" Cu medallion commemorating the establishment of the Transylvanian border patrol under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) C:XF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
259,74
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1765. "IMP. IOSEPHVS II. AVG. M. THERESIA AVG. / MAGNVS TRANSYLVANIAE PRINCIPATVS MDCCLXV" kétoldalas Cu érem Erdély nagyhercegséggé emelésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: F. Würth (59mm) T:XF ph. Hungary 1765. "IMP. IOSEPHVS II. AVG. M. THERESIA AVG. / MAGNVS TRANSYLVANIAE PRINCIPATVS MDCCLXV" Cu medallion commemorating the elevation of Transylvania to Grand Duchy, under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) C:XF edge error
1
31338.

1765. "IMP. IOSEPHVS II. AVG. M. THERESIA AVG. / MAGNVS TRANSYLVANIAE PRINCIPATVS MDCCLXV" kétoldalas Cu érem Erdély nagyhercegséggé emelésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: F. Würth (59mm) T:XF ph. Hungary 1765. "IMP. IOSEPHVS II. AVG. M. THERESIA AVG. / MAGNVS TRANSYLVANIAE PRINCIPATVS MDCCLXV" Cu medallion commemorating the elevation of Transylvania to Grand Duchy, under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) C:XF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
259,74
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Habsburg Birodalom 1792. "I. Ferenc budai koronázására" Bécs, Ag koronázási zseton "LEGE ET FIDE / FRANCISCVS - D G HVN BOH REX - ARCHID AVSTRIAE - CORONATVS - BVDAE VI IVN - MDCCXCII ", Johann Nepomuk Würth (1750-1811) műve, mesterjegy nélkül (4,37g/24mm) T:XF patina, lyukasztott / Habsburg Monarchy 1792. "Coronation of Franz I in Buda" Vienna, Ag coronation jeton, work of Johann Nepomuk Würth (1750-1811), without sign (4,37g/24mm) C:XF patina, holed
1
31339.

Habsburg Birodalom 1792. "I. Ferenc budai koronázására" Bécs, Ag koronázási zseton "LEGE ET FIDE / FRANCISCVS - D G HVN BOH REX - ARCHID AVSTRIAE - CORONATVS - BVDAE VI IVN - MDCCXCII ", Johann Nepomuk Würth (1750-1811) műve, mesterjegy nélkül (4,37g/24mm) T:XF patina, lyukasztott / Habsburg Monarchy 1792. "Coronation of Franz I in Buda" Vienna, Ag coronation jeton, work of Johann Nepomuk Würth (1750-1811), without sign (4,37g/24mm) C:XF patina, holed

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,58
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Habsburg Birodalom 1825. "Karolina Auguszta magyar királyné pozsonyi koronázása" Ag koronázási zseton. "CAROLINA AVGVSTA - FRANCISCI AVST IMP - HVNG BOH REGIS - CORONATA HVNG REG - POSONII XXV SEPT - MDCCCXXV / PIE VT CLEMENTER" (4,40g/26mm) T:AU,XF patina / Habsburg Monarchy 1825. "Coronation of Caroline Augusta of Bavaria" Ag coronation jeton (4,40g/26mm) C:AU,XF patina HTÉ 912var
1
31340.

Habsburg Birodalom 1825. "Karolina Auguszta magyar királyné pozsonyi koronázása" Ag koronázási zseton. "CAROLINA AVGVSTA - FRANCISCI AVST IMP - HVNG BOH REGIS - CORONATA HVNG REG - POSONII XXV SEPT - MDCCCXXV / PIE VT CLEMENTER" (4,40g/26mm) T:AU,XF patina / Habsburg Monarchy 1825. "Coronation of Caroline Augusta of Bavaria" Ag coronation jeton (4,40g/26mm) C:AU,XF patina HTÉ 912var

 
Eladva
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
42,21
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" kétoldalas öntött bronz emlékérem füllel (29mm) T:VF
1
31341.

1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" kétoldalas öntött bronz emlékérem füllel (29mm) T:VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,92
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF
1
31342.

1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
EUR
,
27,60
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1920-1930 k. "M. Kir. Állami Zrínyi Miklós Gimnázium" egyoldalas ezüstözött bronz plakett (41x29mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31343.

1920-1930 k. "M. Kir. Állami Zrínyi Miklós Gimnázium" egyoldalas ezüstözött bronz plakett (41x29mm) T:XF kopott ezüstözés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
32,47
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1938. "Szálasi Ferenc 1938" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Pincés I. (Pincés Puder István vagy Pincés Imre?) (27mm) T:XF
1
31344.

1938. "Szálasi Ferenc 1938" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Pincés I. (Pincés Puder István vagy Pincés Imre?) (27mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,97
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1948. "Tanárképző Főiskola - Pécs / A tanárképzésben végzett munkáért" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban T:XF
1
31345.

1948. "Tanárképző Főiskola - Pécs / A tanárképzésben végzett munkáért" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,74
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz