Okmányok Tételek száma: 138
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3380178
14593
493
Documents
cca 1960-1970 Martinovics György vízilabdázó iratanyaga, közte 1965-ben Rostockban (NDK) szocialista országok részvételével rendezett úszó- és vízilabda-bajnokság emlékoklevelei (aláírásokkal), ill. egyéb vegyes iratok 3292595
14594
493
Documents
1966 Kiváló Újító bronz fokozatú kitüntetés oklevél. 3292600
14595
493
Documents
1966 Díszoklevél a testnevelés és sport területén végzett eredményes munkájáért, hajtott, sérült 3315108
14596
493
Documents
1973 Harmadosztályú gyalogosigazolvány. Humoros képes igazolvány lábakról készült fotóval és ujjlenyomattal 3292590
14597
493
Documents
1974 Ganz Műszer Művek törzsgárda jelölt kitüntetés oklevél, sarokhajlással. 3380129
14598
493
Documents
1987 Baja, a Gemenci Állami Erdő- és Vadgazdaság karapancsai kerületében 1986. szeptember hó 3-án terítékre került szarvasbika emlékalbuma, vadász trófeáról készült fotó és bírálat, kísérőlevéllel, eredeti mappában, 35x25,5 cm 3386102
14599
493
Documents
1989 Világútlevél román és bolgár pecsétekkel. 3311608
14600
493
Documents
1991 Magyar Anatómusok, Hisztológusok és Embriológusok Társasága oklevele Hattyasy Dezső (1901-1997) fogorvos professzor, szakíró részére, MOTESZ viaszpecsétjével, üvegezett fakeretben, 30x44 cm 3188043
14601
493
Documents
1991 Bp., 250 ezer kilométer balesetmentes vezetésért adományozott oklevél, hajtásnyommal, kisebb gyűrődésekkel, 29x20,5 cm 3379595
14602
493
Documents
Vegyes okmány tétel, össz. 12 db, közte bírói igazolvány, Vasas S.E. tagsági könyv, Magyar Politikai Foglyok Szövetsége igazolvány, szakszervezeti tagsági könyvek, stb. 3379613
14603
493
Documents
Vegyes szocialista okmány tétel, össz. 10 db, közte bányász díszegyenruha viselésére jogosító igazolvány, légoltalmi igazolvány, MKP, MSZMP, KISZ tagsági könyvek, stb. 3351048
14604
493
Documents
Vegyes papírrégiség tétel 12 db fotó, igazolványok, utazási igazolvány, stb Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft