Okmányok

Tételek száma: 138

cca 1960-1970 Martinovics György vízilabdázó iratanyaga, közte 1965-ben Rostockban (NDK) szocialista országok részvételével rendezett úszó- és vízilabda-bajnokság emlékoklevelei (aláírásokkal), ill. egyéb vegyes iratok
14593.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1966 Kiváló Újító bronz fokozatú kitüntetés oklevél.
14594.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1966 Díszoklevél a testnevelés és sport területén végzett eredményes munkájáért, hajtott, sérült
14595.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1973 Harmadosztályú gyalogosigazolvány. Humoros képes igazolvány lábakról készült fotóval és ujjlenyomattal
14596.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1974 Ganz Műszer Művek törzsgárda jelölt kitüntetés oklevél, sarokhajlással.
14597.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1987 Baja, a Gemenci Állami Erdő- és Vadgazdaság karapancsai kerületében 1986. szeptember hó 3-án terítékre került szarvasbika emlékalbuma, vadász trófeáról készült fotó és bírálat, kísérőlevéllel, eredeti mappában, 35x25,5 cm
14598.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10

1989 Világútlevél román és bolgár pecsétekkel.
14599.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1991 Magyar Anatómusok, Hisztológusok és Embriológusok Társasága oklevele Hattyasy Dezső (1901-1997) fogorvos professzor, szakíró részére, MOTESZ viaszpecsétjével, üvegezett fakeretben, 30x44 cm
14600.

1991 Magyar Anatómusok, Hisztológusok és Embriológusok Társasága oklevele
Hattyasy Dezső (1901-1997) fogorvos professzor, szakíró részére, MOTESZ viaszpecsétjével, üvegezett fakeretben, 30x44 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1991 Bp., 250 ezer kilométer balesetmentes vezetésért adományozott oklevél, hajtásnyommal, kisebb gyűrődésekkel, 29x20,5 cm
14601.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Vegyes okmány tétel, össz. 12 db, közte bírói igazolvány, Vasas S.E. tagsági könyv, Magyar Politikai Foglyok Szövetsége igazolvány, szakszervezeti tagsági könyvek, stb.
14602.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vegyes szocialista okmány tétel, össz. 10 db, közte bányász díszegyenruha viselésére jogosító igazolvány, légoltalmi igazolvány, MKP, MSZMP, KISZ tagsági könyvek, stb.
14603.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Vegyes papírrégiség tétel 12 db fotó, igazolványok, utazási igazolvány, stb
14604.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft