Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 396
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3325242
19675
488
Books: Architecture, Art
Bernard Derrieu: Pierre Francois: peintre décorateur. Préface Skimao. Fotos A. Hampart Zoumian. Barcelona, 1989., Danés Editions d'Art á Barcelone. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3308875
19676
488
Books: Architecture, Art
Daumier und das Theater. Leipzig, Paul List Verlag. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. 3352690
19677
488
Books: Architecture, Art
V. Ember Mária: Úrihímzés. A Magyar Nemzeti Múzeum gyűjteménye. Bp., 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3351333
19678
488
Books: Architecture, Art
Zalán Vince (szerk.): Michelangelo Antonioni. Bp., 1999, Osiris. + Zalán Vince (szerk.): Rainer Werner Fassbinder. Bp., 1996, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3346438
19679
488
Books: Architecture, Art
E. Csorba Csilla: Székely Aladár a művészi fényképész. 1870-1940. 2003, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3352906
19680
488
Books: Architecture, Art
Virág Judit Galéria Zsolnay kerámia aukció 2024. Bp., 2024., Virág Judit Galéria, 195+1 p. Rendkívül gazdag, izgalmas, szuggesztív képanyaggal illusztrált. Gyűjtők számára hasznos szakkönyv. Kiadói papírkötés. 3353333
19681
488
Books: Architecture, Art
15 db művészeti katalógus, könyv, kiállítási katalógus magyar művészektől 3353326
19682
488
Books: Architecture, Art
Ostini, Fritz von: Der Maler Edward Cucuel. Zürich / Wien, 1924. Amalthea, 76 + 2 p. Kiadói félvászon kötésben Számos illusztrációval Gerinc foltos 3292177
19683
488
Books: Architecture, Art
Csáki Tamás (szerk.): Lajta Béla 150. Budapesti épületsorsok. (Kiállítási katalógus). Bp., 2024, Budapesti Történeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. 3344856
19684
488
Books: Architecture, Art
Műkincshatározó sorozat 4 kötete: Az ezüst, A bútor, A porcelán, Az óra. Kartonált papírkötés, jó állapotban. 3352212
19685
488
Books: Architecture, Art
Bernd Müller (szerk.): Erwin Wurm. Gurke. Köln, 2009, DuMont. 335 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés kiadói plasztikus uborka rátéttel, kissé kopott borítóval, kiadói kissé foltos karton paszpartuval. 2906731
19686
488
Books: Architecture, Art
Vegyes művészeti katalógus, 8 db Kurt Benning - Károlyi Zsigmond, Kántraszty László, Isparomar Give me a soul, Halász Károly: Taposott képek, Korpácsi Zoltán, Mulasics László, Trombitás Tamás, Kelemen Zénó. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft