Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 69

20378.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20379.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,94

20380.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

20381.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20382.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1978, Terra. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
20383.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20384.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

20385.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20386.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20387.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20388.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20389.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft