Festmények és grafikák Tételek száma: 692
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3209489
10206
487
170000
Diósy Antal (1895-1977): Dobogókő, sielők. Akvarell, papír, jjl.: Diósy Antal - Dobogókő. 29x41 cm, keretben
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
3315272
10207
487
Élesdy István (1912-1987): Csók István festőművész Béke c. műve. Rézkarc, papír, jelzett. 24x32 cm 3338099
10209
487
Élesdy István (1912-1987): Fortuna utca (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal. 29x38,5 cm 3334938
10210
487
Ék Sándor (1902-1975): Állatkert. Litográfia, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, kisebb felületi sérülésekkel. 38×49 cm 3333910
10211
487
3200
Elekfy Jenő (1895-1968): Este. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×29 cm 3330724
10212
487
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színes litográfia, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 50×37 cm 3282386
10213
487
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Szamár. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×20 cm 3080504
10215
487
Emanuel Béla (1879-1976): Szent Márk (oroszlánnal). Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Papírra kasírozva. 32×24 cm. 3320583
10216
487
Fontos Sándor (1920-1991): Havas táj. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Szépművészet Alkotóközösség címkéjével. Fakeretben, 30×40 cm 3160430
10219
487
Dr. Fehérné Varga Ágnes divatrajz, ceruza, akvarell, papír, hátoldalán jelezve, 29x18 cm 3073248
10220
487
22000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), lapméret: 50x35 cm 3073223
10221
487
22000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft