Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 61

32788.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

Portugália 1985. "Instituto nacional para aproyeitamento dos tempos livres dos trabalhadores (A munkavállalók szabadidejének felhasználásával foglalkozó országos intézet) 1935-1985" bronz emlékérem eredeti dísztokban (80mm) T:UNC patina Portugal 1985. "Instituto nacional para aproyeitamento dos tempos livres dos trabalhadores 1935-1985" bronze commemorative medallion in its original case (80mm) C:UNC patina
32789.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32790.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

Románia DN "Arad 950 / Ziridava 2000" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:XF Romania ND "Arad 950 / Ziridava 2000" double-sided bronze medallion (69mm) C:XF
32791.

Románia DN "Arad 950 / Ziridava 2000" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:XF
Romania ND "Arad 950 / Ziridava 2000" double-sided bronze medallion (69mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szlovákia 2006. "II. Rákóczi Ferenc újratemetésének 100. évfordulója" jelzett Ag emlékérem kapszulában, "FRANCISCVS II RAKOCZI 1676-1735 / CASSOVIA - 1906 - 29. OCTOBER - 2006" (35,27g/0.925/40mm) T:PP, pici folt Slovakia 2006. "The 100th anniversary of the reburial of Ferenc II Rákóczi" hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (35,27g/0.925/40mm) C:PP, tiny spot
32792.

Szlovákia 2006. "II. Rákóczi Ferenc újratemetésének 100. évfordulója" jelzett Ag emlékérem kapszulában, "FRANCISCVS II RAKOCZI 1676-1735 / CASSOVIA - 1906 - 29. OCTOBER - 2006" (35,27g/0.925/40mm) T:PP, pici folt
Slovakia 2006. "The 100th anniversary of the reburial of Ferenc II Rákóczi" hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (35,27g/0.925/40mm) C:PP, tiny spot

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Szlovákia 2007. "770 éves Ipolyság" egyoldalas bronz emlékérem tokban (60mm) T:UNC Slovakia 2007. "700th Anniversary of Šahy / Ipolyság" one-sided bronze commemorative medallion in case (60mm) C:UNC
32793.

Szlovákia 2007. "770 éves Ipolyság" egyoldalas bronz emlékérem tokban (60mm) T:UNC
Slovakia 2007. "700th Anniversary of Šahy / Ipolyság" one-sided bronze commemorative medallion in case (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szovjetunió ~1960-1980. "A Breszti erőd hősei" 5 darabos alumínium emlékérem és emlékplakett sorozat műanyag tartótokban (210x125mm) T:AU Soviet Union ~1960-1980. "Heroes of the Brest Fortress" 5 pieces aluminium commemorative medallion and plaque serie in plastic case (210x125mm) C:AU
32794.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szovjetunió / Grúzia ~1960-1980. fém plakett festett vörös csillaggal, aranyozott sarló-kalapács jelképpel, illetve a Grúz Szovjet Szocialista Köztársaság festett zászlajával eredeti fa dísztokban (108x79mm) T:AU Soviet Union / Georgia ~1960-1980. metal plaque with painted red star, gilt hammer and sickle symbol, and painted flag of the Georgian Soviet Socialist Republic, in original wooden case (108x79mm) C:AU
32795.

Szovjetunió / Grúzia ~1960-1980. fém plakett festett vörös csillaggal, aranyozott sarló-kalapács jelképpel, illetve a Grúz Szovjet Szocialista Köztársaság festett zászlajával eredeti fa dísztokban (108x79mm) T:AU
Soviet Union / Georgia ~1960-1980. metal plaque with painted red star, gilt hammer and sickle symbol, and painted flag of the Georgian Soviet Socialist Republic, in original wooden case (108x79mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Thaiföld DN "V. Rama király" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem a Magyar Pénzverő kiadásában, kapszulában (30mm) T:PP Thailand ND "King Rama th Fifth" double-sided, gilt metal medal, issue of the Hungarian Mint, in capsule (30mm) C:PP
32796.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

32797.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

DN "Shell - A repülés története" bronz emlékzseton (13xklf) T:XF,VF ND "Shell - The history of flight" bronze commemorative token (13xdiff) C:XF,VF
32798.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vegyes 4dbos emlékérem tétel, közte három darab Közel-keleti (Kuvait, Jeddah) valamint egy osztrák emlékérem Karintia címerével T:AU,XF
32799.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft