1929 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. IX. évfolyam. Szerk.: A m. kir. állami rendőrség budapesti őrszemélyzetének főparancsnoksága. Bp., 1929, Pallas-ny., 737 p. Oldalszámozáson kívüli táblákkal, hirdetésekkel. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.