Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 49

Az intelligencia mérése. Szerk.: Kun Miklós, Szegedi Márton. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20049.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Simon Gy. Ferenc: Történetek a művészettörténetből. DEDIKÁLT! Bp., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, koszos borítóval, néhol foltos lapok.
20051.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Keve András: Magyarország madarainak névjegyzéke. Nomenclator Avium Hungariae. Bp., 1960, Madártani Intézet. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, néhány lap kijár.
20052.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Völgyesi Ferenc: Mesmer és a "gyógydelejezés". Lélek és Természettudomány. Bp.,(1933),Novák Rudolf, 31+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szakadozott, sérült lapélekkel.
20053.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Honvédségi természettudományos füzetek, 7 db: Hogyan keletkezett a világ?; Az erdő éghajlati szerepe.; Pusztító jelenségek a természetben.; Természetvédelem a Szovjetunióban.; A növények természetének átalakítói.; Mik az aszályok okai és hogyan harcoljunk ellenük.; Földrengések. Bp., 1949-1950, Honvédelmi Minisztérium Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés, változó állapotban (részben sérült, foltos).
20054.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20055.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1913-1922 Földrajzi Közlemények XLI. köt. X. füzet, XLVI. köt. IV-V. füzet, L. köt. I-V. füzet. (3 db). Bp., 1913-1922, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, változó, sérült állapotban, az egyik szétváló fűzéssel.
20056.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Tájanatómia. Szerk.: Tömböl Teréz. Bp., 1991, Semmelweis Kiadó. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20057.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20058.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Jelinek's Anleitung zur Ausführung meteorologischer Beobachtungen nebst einer Sammlung von Hilfstafeln. Hozzákötve: Anleitung zur Ausführung meteorologischer Beobachtungen an Stationen II. und III. Ordnung. Wien, 1884, K. K. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, deformált borítóval és gerinccel, néhány kijáró lappal, intézményi bélyegzőkkel.
20059.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Plihál Katalin: Nyomtatott magyar föld- és éggömbök. 1840-1990. [Bp.,2016., Zrínyi.] DVD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában,
20060.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Heller, Richard - Mager, Wilhelm - Schrötter, Hermann von: Luftdruck-Erkrankungen mit besonderer Berücksichtigung der sogenannten Caissonkrankheit. II. Hälfte. Wien, 1900, Alfred Hölder, 1 sztl. lev.+ 625-1230 p.+ 2 (kihajtható) t.+ 9 (hártyapapírral védett) t. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, széteső, rossz állapotban, bélyegzésekkel, közte Zsigmondy Béla (1848-1916) gépészmérnök, kútfúró és hídépítő tulajdonosi bélyegzőjével.
20061.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft