19500.
Lezárult 486. Gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
15 000 Ft
1929 Magyar Iparművészet folyóirat teljes évfolyama: XXXII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Bp., 1929, O. M. Iparművészeti Társulat. Rendkívül gazdag képanyaggal, közte Jaschik Álmos, Kozma Lajos, Molnár C. Pál munkáival, Gorka Géza munkáival illusztrált. A barcelonai világkiállítás híreivel, képeivel, valamint Rosner Károly: A fametszet Magyarországon a XX. században c. írásával. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon mappában, nagyrészt jó állapotban, a hátsó borítón foltokkal, ex libris-szel.