https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 355

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Radingó bosszúja. Missziós elbeszélés. é.n., Katolikus Missziók Lapja, foltos papírkötés.
1
20694.

Radingó bosszúja. Missziós elbeszélés. é.n., Katolikus Missziók Lapja, foltos papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Széles Klára: Szeged - Kolozsvár 1955-1992. Kortársi szemle az erdélyi irodalomról. A szerző, Széles Klára (1936-) irodalomtörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp.,1993, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés, foltos.
1
20695.

Széles Klára: Szeged - Kolozsvár 1955-1992. Kortársi szemle az erdélyi irodalomról. A szerző, Széles Klára (1936-) irodalomtörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp.,1993, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Losonci Miklós: Mátyás, a nagy király. Dráma. A szerző, Losonci Miklós (1929-2010) művészettörténész által DEDIKÁLT példány! Szentendre, 2008, k.n.. 40 p. Kiadói papírkötés.
1
20696.

Losonci Miklós: Mátyás, a nagy király. Dráma. A szerző, Losonci Miklós (1929-2010) művészettörténész által DEDIKÁLT példány! Szentendre, 2008, k.n.. 40 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fehér Gábor: Túl napnyugat - innen kelet. Pápa, 1943., Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
1
20697.

Fehér Gábor: Túl napnyugat - innen kelet. Pápa, 1943., Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vas István: Tengerek nélkül. Tanulmányok. (Dedikált!) Vas István összegyűjtött munkái 4. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Vas István (1910-1991) Kossuth-, József Attila- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.
1
20698.

Vas István: Tengerek nélkül. Tanulmányok. (Dedikált!) Vas István összegyűjtött munkái 4. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Vas István (1910-1991) Kossuth-, József Attila- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Eric Ries: Lean Startup. Hogyan tegyük ötleteinket sikeressé és fenntarthatóvá? Bp., 2013, HVG, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
1
20699.

Eric Ries: Lean Startup. Hogyan tegyük ötleteinket sikeressé és fenntarthatóvá? Bp., 2013, HVG, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Koczogh András: András estéje. Bp., 1941, Exodus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20700.

Koczogh András: András estéje. Bp., 1941, Exodus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jókai Anna: Virágvasárnap alkonyán. Versimák. (Dedikált!) Bp., 2004, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány.
1
20701.

Jókai Anna: Virágvasárnap alkonyán. Versimák. (Dedikált!) Bp., 2004, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Országh László: Az amerikai irodalom története. (Dedikált!) Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Országh László (1907-1984) nyelvész, irodalomtörténész, a magyarországi amerikanisztika atyja által dedikált példány.
1
20702.

Országh László: Az amerikai irodalom története. (Dedikált!) Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Országh László (1907-1984) nyelvész, irodalomtörténész, a magyarországi amerikanisztika atyja által dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Györgyey Klára: Szerelmetes szurkapiszka. Kritikák, esszék, tanulmányok (1985-1995.) A szerző, Györgyey Klára (1936-2010) amerikai magyar író, műfordító, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1997, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötés.
1
20703.

Györgyey Klára: Szerelmetes szurkapiszka. Kritikák, esszék, tanulmányok (1985-1995.) A szerző, Györgyey Klára (1936-2010) amerikai magyar író, műfordító, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1997, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szalay Zsuzsánna Ayréta: Pocaklakó. Szürrealista bedekker családtervezéshez. A szerző 22 tarot illusztrációjával. A szerző, Szalay Zsuzsánna Ayréta által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2006, Filács Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
20704.

Szalay Zsuzsánna Ayréta: Pocaklakó. Szürrealista bedekker családtervezéshez. A szerző 22 tarot illusztrációjával. A szerző, Szalay Zsuzsánna Ayréta által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2006, Filács Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Villányi László 4 műve: Az alma íze, Egy másik élet, Vivaldi naplójából, Volna a szerelem. Mind a négy a szerző, Villányi László (1953-) József Attila-díjas költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. [Bp.], 1994-2006, Orpheusz. Kiadói papírkötés, kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartonált papírkötések.
1
20705.

Villányi László 4 műve: Az alma íze, Egy másik élet, Vivaldi naplójából, Volna a szerelem. Mind a négy a szerző, Villányi László (1953-) József Attila-díjas költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. [Bp.], 1994-2006, Orpheusz. Kiadói papírkötés, kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartonált papírkötések.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz