Juhász Gyula:
Ez az én vérem. Versek.
Szeged, 1919. [Magánkiadás - Endrényi nyomda, Budapest]. 55 + [1] p. Egyetlen kiadás.
A költő negyedik verseskötete, háborúellenes politikai lírája fontos darabjaival. A címlapon és az első ív levelein foltosság, egy levél a gerincnél megerősítve.
Aranyozott gerincű korabeli félvászon kötésben.