Festmények és grafikák Tételek száma: 549
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3322653
10264
486
30000
Kádár János Miklós (1939-): Cím nélkül. Olaj, farost, sérült, jelezve jobbra lent. Kissé sérült fakeretben. 80x60 cm 3323926
10265
486
36000
Kardos János (1946-2018): Tavaszi hangulat. Akril, olaj, karton, vegyes technika balra lent, 70x100 cm üvegezett dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE 3300709
10266
486
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög c. kötethez). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 11×8 cm 3300660
10267
486
48000
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! Szélén képet nem érő törésnyommal. / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse, 3313032
10268
486
Kaveczky Zoltán (1897-1965)-Péczely Antal (1891-1944): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, gyűrött. Sérült fakeretben, 21,5×29,5 cm 3308039
10269
486
Kutyás Bajusz István (1953-): Absztrakt kompozíció. Magas hőfokon égetett fazekasmáz, csempe alapon, jelzett: j.l., 30x30 cm 3312027
10270
486
26000
Kovács Elemér (-): Gázlón (lovak). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 3307866
10271
486
26000
Kernstock Ágoston (működött a XX. sz. első felében, Kernstok Károly rokona): Táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Mihály Géza budapesti képkeretező 1930-40 körüli címkéjével. 23,5x38,5 cm 3277321
10273
486
Kremper Antal 1957 gúnyrajz, tus, papír, 14x10 3273090
10274
486
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1981. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm 3273091
10275
486
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm 3273120
10276
486
9500
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1991. Akril, papír. Jelezve lent. Üvegezett fakeretben. 65x103 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft