cca 1860-1930 Sopronhoz fűződő papírrégiség: magyar és német nyelvű iratok (adókönyvecske, iskolai bizonyítvány, stb.), összesen kb. 10 db, változó állapotban
1868-1874 Görög egyház 2 db községi adókönyecskéje, egyikben számos, másikban néhány bejegyzéssel. Papírkötésen címkén magyar nyelven feliratozva. Beazonosítandó település.
1869 Simor János (1812-1891) hercegprímás, bíboros, esztergomi érsek nevében kiállított, latin nyelvű egyházi irat, Durguth József (1790-1872) esztergomi kanonok autográf aláírásával,
1869 Magyar Kir. Északnyugati vasút általános alvállalkozójának Doctor Strousbergnek az igazolása Markovits Miklós mérnök munkájáról 2 illetékbélyeggel
1872 Pesti Magyar Kir. Állatgyógyintézet díszes állatorvosi diplomája, pápai születésű Ulreich Mihály részére, pergamenen, aláírásokkal, 1 ft. okmánybélyeggel, foltos, hajtott.
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.