Nyomtatványok Tételek száma: 277
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3320979
17210
485
Printed Materials
1889 A Pesti Napló február 5-i száma Rudolf trónörökös temetéséről 3315654
17211
485
Printed Materials
1892-1911 Religio. Kath. egyházi s irodalmi folyóirat. 1892 . félév, 1-50. sz. Szerk.: Dudek János + 1911 1-2 félév. Összesen 3 kötetben. Aranyozott félvászon kötésben 3317456
17212
485
Printed Materials
1893 Kassa szab. kir. város tanácsának hirdetménye a városban tartandó országos pótvásárról. Kassa, Ries Lajos-ny., hajtva, kis sérüléssel, 29x21 cm 3322140
17213
485
Printed Materials
cca 1893 Japán gésa portréja, "Egy haragos szépség ", feliratozva, foltos, körbevágva, kartonra ragasztva, üvegezett keretben, 14x9 cm, keret: 23x18 cm 3320578
17214
485
Printed Materials
1894 Kolozsvár, Kolozs Monostori M. Kir. Gazdasági Tanintézet 25 éves jubileumi ünnepségének díszes meghívója programmal, hajtott 2437255
17215
485
Printed Materials
1895 Hilberth Mór (1839-1895) MÁV igazgató, miniszteri tanácsos halálozási értesítője 3320982
17216
485
Printed Materials
1896 A Morgen Presse február 20-i száma 6 p. újságszignettával 2182560
17217
485
600
Printed Materials
1896 Négyesi Szepessy Gézáné gyászjelentés 3318420
17218
485
Printed Materials
1897 Postbüchel postakönyv 24 p . 3320984
17219
485
Printed Materials
1897 A pester Lloyd szeptember 10-i száma 10p. 3317464
17220
485
Printed Materials
cca 1897-1910 4 db meghívó, közte szecessziós grafikával illusztrált 3318803
17221
485
Printed Materials
1898 A magyar szabadságharcz főbb hadi útjainak térképe. Tervezte Laukó Albert. A másik oldalon: Kilencz vértanú síremléke a Kerepesi temetőben. (In: Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor.) Sérült lapszélekkel, lapméret: 26x34 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft