Nyomtatványok

Tételek száma: 277

1889 A Pesti Napló február 5-i száma Rudolf trónörökös temetéséről
17210.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17211.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1893 Kassa szab. kir. város tanácsának hirdetménye a városban tartandó országos pótvásárról. Kassa, Ries Lajos-ny., hajtva, kis sérüléssel, 29x21 cm
17212.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1893 Japán gésa portréja, "Egy haragos szépség", feliratozva, foltos, körbevágva, kartonra ragasztva, üvegezett keretben, 14x9 cm, keret: 23x18 cm
17213.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1894 Kolozsvár, Kolozs Monostori M. Kir. Gazdasági Tanintézet 25 éves jubileumi ünnepségének díszes meghívója programmal, hajtott
17214.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1895 Hilberth Mór (1839-1895) MÁV igazgató, miniszteri tanácsos halálozási értesítője
17215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1896 A Morgen Presse február 20-i száma 6 p. újságszignettával
17216.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1896 Négyesi Szepessy Gézáné gyászjelentés
17217.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

1897 Postbüchel postakönyv 24 p .
17218.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1897 A pester Lloyd szeptember 10-i száma 10p.
17219.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1897-1910 4 db meghívó, közte szecessziós grafikával illusztrált
17220.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1898 A magyar szabadságharcz főbb hadi útjainak térképe. Tervezte Laukó Albert. A másik oldalon: Kilencz vértanú síremléke a Kerepesi temetőben. (In: Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor.) Sérült lapszélekkel, lapméret: 26x34 cm.
17221.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft