1991 Fajó János Kék és zöld (blue and green) c. szitanyomatáról készült reprodukció (Special Gift of Kultúra), ofszet, papír, nyomtatott aláírással, apró tőrésnyommal, lapszéli apró sérüléssel, 26x26 cm
1995-2005 2 db olasz képes falinaptár, mozaikokat ábrázoló színes fotókkal illusztrálva, 28x31 cm és 20x25 cm + Magyar éremművészek alkotásait (plakettek, kisplasztikák, érmek) ábrázoló asztali naptár, hiányos (csak a fotók és a hozzájuk tartozó szöveg, a naptár részt levágták), 15,5x13 cm
cca 2000-2020 Hantai Simon műve után készült nyomat, vászon, jelzés nélkül, 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!