1938 A hazatért Felvidék 1-5. szám + 1938 Képes Vasárnap - Az ezeréves Felvidék. Különkiadás a Felvidék visszacsatolásának alkalmából. (42. sz., 1938. okt. 16.) A Pesti Hírlap kiadása. Bp., Légrády-ny., 36 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva.
1938 Bologna + Ferrara, 2 db olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia nyelven. Az egyik címlapján román turisztikai vállalat (Romania, Societate Comerciala Oficiala de Turism) bélyegzőjével.
1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm