Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3165144
19450
484
4400
Books: Architecture, Art
Petényi Katalin: Ámos Imre - Az Apokalipszis festője. 2016, CinemaStar Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3199283
19451
484
Books: Architecture, Art
Wehner Tibor: Tapló. Kíméletlen Művészeti Napló 1996-2006! A szerző, Wehner Tibor (1948-) művészettörténész, író által Matits Ferenc művészettörténész, művészeti író, egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2013, Enciklopédia. 717 p. Kiadói papírkötés. 3314926
19452
484
Books: Architecture, Art
Cyril Manley: Decorative Victorian Glass. London, 1988, Ward Lock, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. E rendkívül gazdagon illusztrált kötet 443 darab viktoriánus korabeli üvegtárgy fotóját és részletes leírását tartalmazza, jelzések feloldásával kiegészítve. 3192513
19453
484
Books: Architecture, Art
Hetey Katalin. Szerk.: N. Mészáros Júlia, Sasvári Edit. Győr, 2005, Városi Művészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3309488
19454
484
Books: Architecture, Art
Virág Judit - Törő István: A 121 legszebb Mednyánszky festmény. Bp., 2011, Virág Judit Galéria. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban. 3297295
19455
484
Books: Architecture, Art
Dobó Márton - Molnár Csaba - Peity Attila - Répás Ferenc: Valóság, gondolat, rajz. Építészeti grafika. Bp., 2024, TERC. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Ritka! 3311360
19456
484
Books: Architecture, Art
Koffán Károly: De profundis. 32 fa és linóleummetszet. Párizs 1934-39. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Szerző. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 3314928
19457
484
Books: Architecture, Art
Mallalieu, Huon: The Illustrated History of Antiques. London, 1991. Quantum books. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, angol nyelven, 640p. Színes képekkel rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány. 3314923
19458
484
Books: Architecture, Art
Arie Van De Lemme: Art Deco - An illustrated guide to the decorative style 1920-40. London, New Burlington, 1986, kiadói paprkötés, angol nyelven. Színes képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány. 3314925
19459
484
7500
Books: Architecture, Art
Ghislaine Wood: Essential Art Deco. London, 2003, V&A, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Art deco műtárgyak képanyagával gazdagon illusztrált kiadvány. 3309656
19460
484
Books: Architecture, Art
Judith Miller: Art Deco. Ford.: Juhász Viktor. Gyűjtők Könyve. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3309649
19461
484
Books: Architecture, Art
Judith Miller: A huszadik századi üveg. Ford.: Juhász Viktor. Gyűjtők Könyve. Bp., 2005, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft