Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 443

A képíró: Kass János 3. rész. 2015.3. Tatabánya, Art Limes. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19644.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Henri de Toulouse-Lautrec. Montmartre. Mit einer Einführung von Fritz Nemitz. München, 1959, Piper. 62.-73. ezer. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bárth János: Korai kalocsai hímzések. Bp.,1977, Népművelési Propaganda Iroda, 33+2 p.+78 t. Kiadói papírkötés.
19646.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp., 1979, Corvina, 60 p. Gorka Lívia műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19647.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 2000 Atanas Hranov bolgár festőművész kiállítási prospektusa, színes reprodukciókkal, angol nyelven / Atanas Hranov Bulgarian painter's exhibition booklet, in English language
19648.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ádám Zoltán (1959-2022) festőművész munkáit bemutató 3 db katalógus: Festmények 1996-1998 + festmények, akvarellek, rajzok 2002-2004. + Cicamunkák. New works 1994. Kiadói papírkötés.
19649.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1972, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos hátsó borítóval.
19650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A Magyar Mérnök- és Építész Egylet XV. évkönyve 1934. Szerk.: Dr. Frohner József. Bp., 1934., Magyar Mérnök- és Építész Egylet,IV+257+V-XXVIII p. Benne a tagok névsorával. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
19651.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

A "tavalyi" női kalapdivat. Tandem Grafikai Studió Anno sorozata. Bp., én., Tandem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19652.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Turnai Tímea (szerk.): Vágó Nelly. 2014, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19653.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dorothy Eber (szerk.). Pitseolak: Pictures out of my life. Dorothy Eber által DEDIKÁLT! Montreal-Toronto, 1978, Design Collaborative Books-Oxford University Press. Angol és inuktitut (?) nyelven. Pitseolak Ashoona (1904 k.?1983) műveivel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott és elszíneződött borítóval.
19654.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Mi, "Kelet-franciák". A huszadik század magyar művészete 14. Szerk.: Fülöp Gyula. Szent István Király Múzeum közleményei D. sorozat 217. szám. Székesfehérvár, 19933, Szent István Király Múzeum. 54 p. Fekete-fehér képekkel, többek köz Pinczehelyi Sándor, Hencze Tamás, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19655.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft