1932-1946 Bp., János Szanatórium össz. 3 db bizonyítványa ugyanazon ápoló részére beazonosítandó aláírásokkal, fejléces papíron, kettőn bélyegzővel és okmánybélyeggel, 1946-os egyben politikai igazolás
cca 1938-1942 Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége, tagsági könyv károlyerdődi (Erdőd, Szatmár) születésű rézműves részére, számos tagsági bélyeggel, foltos korabeli vászonkötésben
1940-1941 Bp., Csermely József m. kir. postatiszt részére kiállított 2 db oklevél, a visszatért Délvidék, ill. keleti és erdélyi országrészek postai és távközlési szolgálatának megszervezésében nyújtott munkájáért; mindkettőn Dr. Kuzmich Gábor (1886-1958), a M. Kir. Posta vezérigazgatójának aláírásával. Feltekerve, kis lapszéli sérülésekkel, törésnyomokkal, 29,5x36 cm
1942 Bp., a Magyar Vöröskereszt ápolónői szakosztálya által kiállított bizonyítvány házi betegápolási tanfolyam elvégzéséről, aláírásokkal, hajtva, apró lapszéli szakadással, 34x21 cm