Okmányok

Tételek száma: 111

1931 Lakhatási Bizonylat önjogú külföldi számára, fényképes igazolvány
13457.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1932-1946 Bp., János Szanatórium össz. 3 db bizonyítványa ugyanazon ápoló részére beazonosítandó aláírásokkal, fejléces papíron, kettőn bélyegzővel és okmánybélyeggel, 1946-os egyben politikai igazolás
13458.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1934 Budapesti Nemzetközi Vásár BNV belépőjegy ellenőrző szelvénnyel, szép állapotban
13459.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1934 Diana megrendelőlap és boríték tartalommal
13460.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1935-1955 Vegyes postautalványok, össz. 11 db
13461.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1936 Bp., kijelentést igazoló szelvény, nagytapolcsányi (felvidéki) születésű hölgy részére + 1953 Debrecen, rendőrségi engedély Polgárra kitelepített személy költözésére
13462.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1937 Keményfedeles útlevél fénykép nélkül
13463.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1938-1942 Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége, tagsági könyv károlyerdődi (Erdőd, Szatmár) születésű rézműves részére, számos tagsági bélyeggel, foltos korabeli vászonkötésben
13464.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1939 Keresztes-Fischer Ferenc (1881-1948) belügyminiszter autográf aláírása gépelt kinevezési levélen, fejléces papíron, hátoldalán papírfelzettel, apró foltokkal.
13465.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1940-1941 Bp., Csermely József m. kir. postatiszt részére kiállított 2 db oklevél, a visszatért Délvidék, ill. keleti és erdélyi országrészek postai és távközlési szolgálatának megszervezésében nyújtott munkájáért; mindkettőn Dr. Kuzmich Gábor (1886-1958), a M. Kir. Posta vezérigazgatójának aláírásával. Feltekerve, kis lapszéli sérülésekkel, törésnyomokkal, 29,5x36 cm
13466.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1940-50 13 db betétkönyv takarékbetétkönyv + békekölcsön igazolások
13467.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1942 Bp., a Magyar Vöröskereszt ápolónői szakosztálya által kiállított bizonyítvány házi betegápolási tanfolyam elvégzéséről, aláírásokkal, hajtva, apró lapszéli szakadással, 34x21 cm
13468.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft