Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 244

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király 1437-1439" kétoldalas Ag emlékérem (35,95g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SF12
31285.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (35,83g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo SG24
31286.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (35,83g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Adamo SG24

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
48,70

Fritz Mihály (1947-) 1989. "120 éves a szegedi Pick Szalámigyár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31287.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

Fritz Mihály (1947-) ~1991. "II. János Pál pápa - MÉE / Pannonia Hungariae" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (~5,5g/21mm) T:AU (eredetileg PP)
31288.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Budapesten" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Máriapócson" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Esztergomban" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Pécsett" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Debrecenben" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "II. János Pál Pápa Szombathelyen" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "1038. augusztus 16. - 1991. augusztus 16-20 / Életünk Krisztus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC-AU
31289.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC!" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP), folt
31290.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" Ag és bronz emlékérem pár (35,89g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU,PP Adamo KV3
31291.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
45,45

Fritz Mihály (1947-) ~2002-2010 "Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem / Erővel és Erénnyel - UNIVERSITAS FONDATA MMI, IN AUGURATA ANNO MMII" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:AU
31292.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Fritz Mihály (1947-) 2003. "MÉE Kaposvár - 33. Vándorgyűlés / Csiky Gergely a színház névadója" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,02g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31293.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Koronázási jelvények" kétoldalas jelzett Ag emlékérem műbőr tokban, tanúsítvánnyal (27,36g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31294.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Fűz Veronika (1951-) 1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" Ag emlékérem (36,15g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
31295.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
30,84

Fűz Veronika (1951-) 2004. "MÉE Sátoraljaújhely - 34. Vándorgyűlés / A kuruc pénzverés 300. évfordulóján" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (33,82g/0.925/42,5mm) T:UNC-AU, kis folt (eredetileg PP) Adamo SU3
31296.

Fűz Veronika (1951-) 2004. "MÉE Sátoraljaújhely - 34. Vándorgyűlés / A kuruc pénzverés 300. évfordulóján" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (33,82g/0.925/42,5mm) T:UNC-AU, kis folt (eredetileg PP)
Adamo SU3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft