Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 244

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. "Dr. Tóth István" Br emlékérem. "TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT." (65mm) T:AU Hungary 1934. "Dr. István Tóth (gynecologist)" commemorative bronze medallion. Sign: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:AU HPII-138., HV-736.
31225.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. "Dr. Tóth István" Br emlékérem. "TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT." (65mm) T:AU
Hungary 1934. "Dr. István Tóth (gynecologist)" commemorative bronze medallion. Sign: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:AU
HPII-138., HV-736.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
24,35

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930" ezüstözött bronz emlékérem (65mm) T:XF patina, kopott ezüstözés Hungary 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930 (Goldberger Joint Stock Company / Goldberger-Bemberg Showcase Competition)" silvered bronze commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (65mm) C:XF patina, worn silvering HP 1313.
31226.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930" ezüstözött bronz emlékérem (65mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
Hungary 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930 (Goldberger Joint Stock Company / Goldberger-Bemberg Showcase Competition)" silvered bronze commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (65mm) C:XF patina, worn silvering
HP 1313.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
61,69

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930" bronz emlékérem eredeti tokban (65mm) T:XF ph. Hungary 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930 (Goldberger Joint Stock Company / Goldberger-Bemberg Showcase Competition)" bronze commemorative medallion in original case (65mm) C:XF edge errors HP 1313.
31227.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930" bronz emlékérem eredeti tokban (65mm) T:XF ph.
Hungary 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930 (Goldberger Joint Stock Company / Goldberger-Bemberg Showcase Competition)" bronze commemorative medallion in original case (65mm) C:XF edge errors
HP 1313.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "I. Nemzetközi Stomatológiai Kongresszus Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF Hungary 1931. "1st International Stomatology Congress" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (45mm) C:XF HP.: 1331.
31228.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
22,73

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére - Magyar Reformátusok" bronz emlékérem. "KÁLVIN INSTITUTIÓJÁNAK NÉGYSZÁZ ÉVES EMLÉKEZETÉRE - MAGYAR REFORMÁTUSOK 1936 - SZÍVEMET VÉRES ÁLDOZATUL FELAJÁNLOM AZ ÚRNAK / A SZENT KÖNYVEK UTÁN KIKET A NAGY APOSTOLOK ÍRTAK - ENNÉL JOBB KÖNYVET MÉG SOHA SENKI NEM ÍRT" (41mm) T:AU,XF / Hungary 1936. "For the 400th anniversary of Calvin's Institution - Hungarian Reformed People" bronze commemorative medal (41mm) C:AU,XF
31229.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
22,73

Berán Nándor (1889-1965) 1944. "Hegyi Szent Bernát Mentőgyakorlat" hadifém emlékérem, zománcozott vörös kereszt rátéttel (44mm) T:AU
31230.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső hazatérésének emlékére - 1993. IX. 4." jelzett Ag emlékérem (32,72g/0.925/40mm) műanyag tokban, tanúsítvánnyal T:UNC kis patina
31231.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,45g/0.925/40mm) műanyag tokban, tanúsítvánnyal T:UNC kis patina
31232.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,74g/0.925/40mm) műanyag tokban, tanúsítvánnyal T:UNC kis patina
31233.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem plomba nélküli ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
31234.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,90

Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (33,72g/0.925/42,5mm) T:AU
31235.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Ag emlékérem (34,82g/0.640/42,5mm) T:UNC halvány patina Adamo GS4
31236.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft