1938-1944 Bp., "Siesta" és Fasor Szanatórium össz. 2 db bizonyítványa (igazolványa) ugyanazon ápoló részére, fejléces papíron, mindkettőn bélyegzővel és egyiken okmánybélyeggel, 1944-es egyben politikai igazolás
1939 Bp., ékszerész tanonc segédlevél, fejléces papíron, Dankner Henrik (1897-1971) neves budapesti, később New Yorkban működő ékszerész autográf és két másik beazonosítandó aláírással, lapszéli apró szakadásokkal
cca 1939-1943 Ungvári tisztviselő igazolási ügyében született vallomások, önéletrajz, hivatali levelezés, ung vármegyei adóiv, XIX. sz. miniszteri körlevelek.
1940-44 Nemzeti Zenede fényképes tanulmányi értesítője, Solti Gabriella izraelita növendék részére, Sugár Viktor és Kladivkó Vilmos igazgatók aláírásaival, papírfelzettel, vászonkötésen kisebb folttal, máskülönben jó állapotban
1944 Bp., Polefkó Béla játékkészítő fényképes munkaszolgálatos igazolványa, M. kir. I/1. sz. honi építő munkásszázad parancsnokság, bélyegzővel és aláírással