Okmányok

Tételek száma: 120

1938-1944 Bp., "Siesta" és Fasor Szanatórium össz. 2 db bizonyítványa (igazolványa) ugyanazon ápoló részére, fejléces papíron, mindkettőn bélyegzővel és egyiken okmánybélyeggel, 1944-es egyben politikai igazolás
13124.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1939 Steiner József és Fia Keksz-, Ostya- és Csokoládégyár fejléces számla, 2f okmánybélyeggel
13126.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1939 Bp., ékszerész tanonc segédlevél, fejléces papíron, Dankner Henrik (1897-1971) neves budapesti, később New Yorkban működő ékszerész autográf és két másik beazonosítandó aláírással, lapszéli apró szakadásokkal
13127.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1939-1943 Ungvári tisztviselő igazolási ügyében született vallomások, önéletrajz, hivatali levelezés, ung vármegyei adóiv, XIX. sz. miniszteri körlevelek.
13128.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1940-44 Nemzeti Zenede fényképes tanulmányi értesítője, Solti Gabriella izraelita növendék részére, Sugár Viktor és Kladivkó Vilmos igazgatók aláírásaival, papírfelzettel, vászonkötésen kisebb folttal, máskülönben jó állapotban
13129.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1941 Esztergom, Vörös József fűszer- és csemegekereskedése fejléces számla (jegyzék), jó állapotban
13130.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1941 Bp., "Spolarich" Metropol Szálló és Étterem R.T. fejléces számla, hátoldalán kézzel írt nyugta + 1943 Hotel Metropol fejléces papírjára írt igazolás
13131.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1942 Bp. V., Győző Andor Könyvkereskedése fejléces levél
13132.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1943, Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság levele, a vezérigazgató aláírásával, foltos, hajtott
13133.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1944 Debrecen, Illetőségi bizonyítvány debreceni lakos részére, fejléces papíron, Kölcsey Sándor polgármester (1935-1944) aláírásával, polgármesteri bélyegzővel
13134.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1944 Bp., Polefkó Béla játékkészítő fényképes munkaszolgálatos igazolványa, M. kir. I/1. sz. honi építő munkásszázad parancsnokság, bélyegzővel és aláírással
13135.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1944 Szent Erzsébet Kórház fényképes vöröskeresztes igazolványa betegápoló apáca részére, 1944. okt. 2., szakadt, hajtott.
13136.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft