Design - divat Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3013401
12263
482
Design - fashion
7 darab iparművész nyaki függő és bross, jó állapotban 3129987
12264
482
30000
Design - fashion
Mont Blanc Edition Antoine de Saint-Exupéry replika toll, h: 14 cm 3273032
12265
482
15000
Design - fashion
Swarovski Optik színházi kukker, jelzett, bakelit, tokjában, h: 10 cm /// Swarovski Optik theater lorgnette, signed, bakelite, in its case, length: 10 cm 3275259
12266
482
50000
Design - fashion
Mont Blanc Meisterstück (146) vintage bakelit töltőtoll 14,2 cm Sorszámozott, jelzett 14k arany heggyel, karccal a házon 3275271
12267
482
40000
Design - fashion
Mont Blanc Meisterstück jelzésű golyóstoll vintage, ca 1960 bakelit, jelzett 13,5 cm 3275268
12268
482
50000
Design - fashion
Mont Blanc Pix 16 töltőceruza vintage, ca 1960 bakelit, jelzett 13,5 cm 3195217
12269
482
Design - fashion
Dalmata jáspis medál, 4x3 cm 2945986
12271
482
Design - fashion
2 db bross: Zománcozott, aranyozott fém. Gyászkitűző, levált berakással. 3293701
12272
482
Design - fashion
Karkötő, klf magyar épületek ábrázolásával, h: 18 cm 3260539
12273
482
Design - fashion
Markazit berakásos szív medálos nyaklánc, díszdobozban 3124207
12274
482
Design - fashion
Michaela Frey design kerámia és fém medál d: 28 mm 3124206
12275
482
Design - fashion
Michaela Frey design zománc karperec d: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft