Motívumok

Tételek száma: 1234

Otto the Crown prince as a young boy
43215.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Otto (fl)
43216.
Anyagjel T2

Otto (fl)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kronprinz Franz Josef Otto / Otto the Crown prince (EK)
43217.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Franz Joseph, oak and pine branches, flags Austrian Empire and Hungary (pinhole)
43218.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

IV. Károly király / Charles I of Austria. A.F.W. III.
43219.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1903 II. Rákóczi Ferenc (1676-1735). Nyulászi Béla kiadása, Kassa / Francis II Rákóczi (EK)
43220.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Budapest I. Károly király és Zita királyné koronázása. Révész és Biró felvétele, 1916. / Coronation ceremony of Charles I of Austria and Queen Zita
43221.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1918 IV. Károly király / Kaiser Karl I. Foto Schuhmann (Wien) / Charles I of Austria "K.u.k. Infanterieregiment No. 932" So. Stpl (EK)
43222.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Ferenc József / Franz Joseph. Herausgegeben von der K.k. Gesellschaft v. österr. Silbernen Kreuze zur Fürsorge für heimkehrende Reservisten. Kunstanstalt E. Strache (Warnsdorf) s: T. v. Dreger (felületi sérülés / surface damage)
43223.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1918 Ferenc József / Kaiser Franz Josef I / Franz Joseph I of Austria. W.R.B. & Co. Wien Galerie Wiener Künstler Nr. 490. s: Fritz Zerritsch (kopott sarkak / worn corners)
43224.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1907 Easter Greeting art postcard, rabbits, automobile, Emb. litho, floral (Rb)
43225.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

1939 Szívélyes üdvözlet névnapjára / Name's Day greeting art postcard s: W. Fialkowska
43226.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft