Motívumok Tételek száma: 1234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1029325
43215
482
Topics
KĂŠpeslapok
T1/2
Otto the Crown prince as a young boy 1078694
43216
482
Topics
KĂŠpeslapok
T2
1199089
43217
482
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
Kronprinz Franz Josef Otto / Otto the Crown prince (EK) 1338957
43218
482
Topics
KĂŠpeslapok
T4
Franz Joseph, oak and pine branches, flags Austrian Empire and Hungary (pinhole) 3240320
43219
482
Topics
KĂŠpeslapok
T2
IV. Károly király / Charles I of Austria. A.F.W. III. 3240208
43220
482
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1903 II. Rákóczi Ferenc (1676-1735). Nyulászi Béla kiadása, Kassa / Francis II Rákóczi (EK) 3240313
43221
482
Topics
KĂŠpeslapok
T2
Budapest I. Károly király és Zita királyné koronázása. Révész és Biró felvétele, 1916. / Coronation ceremony of Charles I of Austria and Queen Zita 3294823
43222
482
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1918 IV. Károly király / Kaiser Karl I. Foto Schuhmann (Wien) / Charles I of Austria "K.u.k. Infanterieregiment No. 932" So. Stpl (EK) 3294799
43223
482
Topics
KĂŠpeslapok
T3
Ferenc József / Franz Joseph. Herausgegeben von der K.k. Gesellschaft v. österr. Silbernen Kreuze zur Fürsorge für heimkehrende Reservisten. Kunstanstalt E. Strache (Warnsdorf) s: T. v. Dreger (felületi sérülés / surface damage) 3294803
43224
482
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1918 Ferenc József / Kaiser Franz Josef I / Franz Joseph I of Austria. W.R.B. & Co. Wien Galerie Wiener Künstler Nr. 490. s: Fritz Zerritsch (kopott sarkak / worn corners) 3294471
43225
482
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1907 Easter Greeting art postcard, rabbits, automobile, Emb. litho, floral (Rb) 2597231
43226
482
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1939 Szívélyes üdvözlet névnapjára / Name's Day greeting art postcard s: W. Fialkowska Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft