Tétel

Kikiáltási ár:

50 000 Ft

Leírás:

Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. És most, harmad-szor e' kis formában, magok tulajdon költségekkel és betűiekkel ki-nyomtattatták. Hozzákötve: Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven soltári a' franczia nóták 's versek szerént magyar versekre fordíttattak 's rendeltettek Szentczi Molnár Albert által. Mellyek e' formában, most harmad-szor, ki-nyomtattattak. Basileában [Bázel], 1770., Im-Hof János Rodolf, és a? Fia, 2+860;+288;+94+2 p. Díszesen aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, az elülső borító belső tábláján kihajtható szívben: vörös színben, aranyozott díszítéssel és feliratozással: "Öri János 1833", a borítón kopásnyomokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg