Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából növekedett drága kövekkel kirakott Arany Korona. Azaz: külön-különféle válogatott ájtatos szép imádságokból, lelki foghászokból [...] drágakövekkel formáltatott és készítettetett imádságos és énekes könyv... Bp.,1911., Rózsa Kálmán, 8+460+IV p. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, a hátsó táblán sérülésnyommal, a naptár részen egy lap kettészakadt, gyűrött és kijár, ceruzás bejegyzésekkel.